Я не хотіла перед Великоднем псувати сестрі настрій, але і приховувати таку важливу новину не стала. Я попросила Катерину прийти на зустріч без дітей. Не хотіла, щоб хтось ще про це дізнався. Я ж очікувала, що Катя розплачеться, а вона просто розсміялася, а потім сказала: “Ти хочеш глянути на моє сумне обличчя? Ти завжди заздрила мені у всьому, а тепер ти вирішила, що настав твій “зірковий” час? Так?” Додому я йшла сама не своя, а потім ці “щасливі” фото на сторінці у Каті
Я люблю свою молодшу сестру Катерину, але я не розумію її поведінки. Катя кожен день показує в соціальних мережах, що…