Я вирішила до сестри на довше приїхати, бо щось в неї з ногою сталося. Думаю, помию їй вікна, порохи витру, щоб на Великдень було чисто. Купила продуктів і ковбаски по акції, і консервів різних, та й поїхала. Сестра мене була рада бачити. Давай на стіл накривати. Я ж все в холодильник почала все класти і дивлюсь, на поличці, в самому низу, стоїть томатна паста, яку я вже певне півтора року тому купляла. А потім ті парфуми в антерсолі, яким років з десять
Я відкрила холодильник сестри, бо хотіла положити ковбаску, яку для неї купила, і власне й побачила ту томатну пасту, яку…