fbpx
Шоу-бізнес
Анастасія Приходько поділилася, які тепер у неї стосунки з російською подругою – Поліною Гагаріною, яка підтримує дії Путіна і дещо пригадала: жила у її будинку та навіть вдягала її речі

Анастасія Приходько поділилася, які тепер у неї стосунки з російською подругою – Поліною Гагаріною, яка підтримує дії Путіна

Українська співачка Анастасія Приходько пригадала, як її колись підставила так звана подруга Поліна Гагаріна, яка підтримує російського президента Володимира Путіна.

До слова, до 2014 року Анастасія Приходько була популярною в Росії та активно давала там концерти.

Тому співачка й товаришувала на той час з багатьма російськими артистами, серед яких – Поліна Гагагірна.

Як розповіла сама Приходько, пише сайт “1+1”, російська співачка приїжджала до неї до Києва, жила у її будинку та навіть вдягала її речі.

“Ми з нею товаришували, вона приїжджала до мене до Києва на презентацію пісні “Между нами небо”, яку ми робили разом з Давідом Каландадзе. Я її запросила, вона вдягала мої прикраси, вона жила в мене вдома. Ми дуже товаришували”, – розповіла Приходько.

Але дружбі настав кінець, коли Гагаріна знайшла собі продюсера – Костянтина Меладзе. Саме тоді вона підставила Приходько та відмовилася виступати на розігріві на її концерті.

“У мене був концерт у Москві, вона повинна мала співати в мене на розігріві. І вона мені телефонує і каже: “Зніми цю афішу, я виступати не буду. Ми тепер працюємо з Костею. Вибач, ви ж з ним не працюєте, тому я не хочу бути з тобою пов’язана”, – пригадала Анастасія Приходько.

Саме відтоді для Анастасії Поліна припинила існувати. Приходько вважає, що Гагаріна її підставила та зрадила.

“Ти ж жила в мене вдома, ти їла зі мною за столом, ти приїжджала до Києва, вдягала мої прикраси. А потім вона такий крок зробила у мій бік. Для мене вона як артистка закінчилася”, – ділиться українська виконавиця.

А після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну Гагаріна показала смвоє справжнє обличчя і Приходько ще більше розчарувалася у своїй колишній подрузі. Поліна публічно підтримала жахливу війну, вона навіть виступила на стадіоні “Лужники” на “святі” анексії Криму в Москві.

“Коли вона вийшла на “Лужники”, я побачила, що якою була – такою і залишилась. А що змінилося?” – зазначила на завершення Приходько.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.