fbpx
Шоу-бізнес
Анастасія Приходько заявила: – Усі думають, що у нас купа грошей, але ніхто не знає, що вже три місяці ми сидимо без копійки. Я не знаю, як заробити гроші у цій країні. Але я не можу уявити, що там стоять люди, яким справді потрібна допомога, а тут я

Анастасія Приходько заявила:

– Усі думають, що у нас купа грошей, але ніхто не знає, що вже три місяці ми сидимо без копійки.

Українська співачка Анастасія Приходько в інтерв’ю, яке 26 травня вийшло на YouTube-каналі “Люкс ФМ”, заявила, що не оформляла для себе та членів своєї родини статус внутрішньо переміщених осіб (ВПО), коли переїхала з Київської області, де проживала, до Львівської.

– Для мене це соромно. Я не розумію, як це – прийти і… Все ж таки думають, що ми артисти – у нас купа грошей і таке інше, але ніхто не знає, що вже три місяці ми сидимо без копійки. Але я не можу уявити, що там стоять люди, яким справді потрібна допомога, а тут я… – розповіла артистка.

Співачка поділилася, що чоловік поступово відновлює свій бізнес.

– Я взагалі не знаю, що робити. У мене дві вищі освіти, але, на жаль, зараз вони ніде не потрібні. Це, звичайно, психологічно тисне. Все інше не так складно переноситься, як те, що я не знаю, як заробити гроші в цій країні. Їхати кудись на заробітки? Нехай бог милує, я краще тут щось думатиму, але я не хочу нікуди звідси їхати, – зазначила вона.

нагадаємо, що Настя Приходько виховує трьох дітей. Дочка артистки Нана народилася у 2010 році. Її батько – колишній громадянський чоловік Приходько Нурік Кухілава.

У вересні 2013 року після розлучення з Кухілавою Приходько розписалася з бізнесменом Олександром. Співачка не афішує прізвище другого чоловіка. У 2015 році у них народився син Гордій, а у вересні 2019 року подружжя повінчалося. 25 березня 2021 року артистка втретє стала матір’ю – другого сина вона назвала Лукою.

Після нападу РФ на Україну Приходько з чоловіком та дітьми переїхала до Львівської області, а наприкінці квітня повернулася до Києва.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.