fbpx
життєві історії
Анастасія з двома вищими освітами вийшла заміз за Юрка-таксиста. – Мабуть знизила планку, раз заможні мужики заміж не беруть! – говорили про дівчину подружки. Але тієї самої «планки» у Насті ніякої ніколи і не було. Вона прекрасно себе почувала, заміж не поспішала. Посилено намагалася побудувати кар’єру. Ту саму планку для неївигадали рідня і знайомі. Та ваш шлюб лопне, наче мильна бульбашка, вже через рік! – сказала після весілля мама

Анастасія з двома вищими освітами вийшла заміз за Юрка-таксиста. – Мабуть знизила планку, раз заможні мужики заміж не беруть! – говорили про дівчину подружки, коли та з двома вищими освітами вийшла заміж за таксиста.

Але тієї самої «планки» у Насті ніякої ніколи і не було. Вона прекрасно себе почувала, заміж не поспішала. Посилено намагалася побудувати кар’єру. Ту саму планку для неї придумали недалекоглядна рідня і знайомі.

З майбутнім чоловіком Анастасія зустрілася в таксі. Юрій віз її з аеропорту, розмовами не навантажував, в машині не курив і блатні пісні не слухав. Та й собою він був дуже миловидним. Дівчині хлопець відразу ж сподобався.

Через деякий час Настя знову їхала у справах і звернулася до послуг таксі. На виклик приїхав той самий хлопець. Збіг? Хто знає. Вони обмінялися контактами і спочатку між молодими людьми були виключно ділові стосунки.

А потім зав’язався роман. Через півтора роки вони розписалися. І все б добре, але це не давало спокою всім знайомим Анастасії. Вони вважали, що її шлюб лопне, наче мильна бульбашка, вже через рік. Мама так і сказала про це Насті після весілля.

– Ось побачиш, вам не буде про що поговорити! – мало не через день твердила подружка Валерія.

…Уже п’ять років пара разом. У них підростає чудовий син Тарас. Так, у Юрія немає гучної посади, але зате він продовжує бути хорошим чоловіком і зразковим батьком. Він без шкідливих звичок, весь час на роботі, а вільний час проводить з родиною. У Юрка також є вища освіту, але в професії реалізуватися не вийшло. Як водиться, спочатку молоді фахівці зовсім мало заробляють.  Отримав так Юра свою першу зарплату, перерахував копійки і замислився, де б ще заробити. Почав підробляти таксистом, так і зробив це основним своїм заробітком, коли побачив, що там водяться непогані гроші.

Найсмішніше, що чоловік подруги Анастасії, тієї самої Валерії, на посаді начальника виробництва заробляє навіть менше Юрія. Але при цьому хизуватися своєю роботою і взагалі не допомагає своїй дружині. Так чому ж та подружка так обурювалася?

Краще бути заміжнею за таксистом, який ставиться до своєї дружини, як до богині, ніж за за самим директором, який не поважає і зневважає. Адже взаємини ми будуємо не з трудової книгою, а з людиною в першу чергу. І Анастасія у своїй родині дуже щаслива.

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено

Фото ілюстративне, Ibilingua.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!