fbpx

Андрій Данилко розповів, де перебуває та чим займається мама Вєрки Сердючки

Український артист і автор Вєрки Сердючки Андрій Данилко розповів, де перебуває та чим займається “мама” Сердючки.

За словами Данилка, його близька подруга, акторка Інна Бєлоконь залишилася в Україні та наразі перебуває у Полтаві. Там Бєлоконь активно займається волонтерською діяльністю.

“Інна перебуває у Полтаві. Ми постійно на телефоні, зідзвонюємося. Вона до себе у будинок взяла з Харкова біженців і на квартиру взяла біженців. Вони там постійно якісь пироги печуть, постійно надсилає мені фото. Я як не зателефоную, вона постійно зайнята. У мене ефір, а вона пироги пече”, – сказав артист.

Зазначимо, що й сам Данилко від першого дня вторгнення Росії проти України веде активну інформаційну війну і інформує якомога більше людей про це все. Окрім того артист фінансово допомагає армії, однак акцентувати на цьому увагу він не захотів:

“Це якось незручно, незручно про це говорити. Напевно, інші можуть знімати себе у супермаркеті, купуючи серветки. Для мене це якось дуже незручно. Ті речі, які ми робимо, якщо це допомагає, то мені достатньо SMS від тих людей, які написали: “Михайловичу, дякую”. Я задоволений”, – сказав Данилко.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

You cannot copy content of this page