fbpx
Суспільство
Андрій Данилко розповів про свою зустріч з тим, хто напав на Україну: президент РФ розчарував українського артиста розмірами. Ось як все сталося: “У мене було здивування, що він маленький дуже. Наче його зменшили. Коли я поманив Путіна пальцем – ніби звук вимкнули”

Андрій Данилко розповів про свою зустріч з тим, хто напав на Україну: президент РФ розчарував українського артиста розмірами. Ось як все сталося.

Український шоумен Андрій Данилко в інтерв’ю, яке 20 червня опубліковано на YouTube-акаунті телеканала ICTV, розповів, яке враження на нього справив президент РФ Володимир Путін під час їхньої зустрічі.

Данилко поділився, що кілька років тому виступав на заході, на якому були другий президент України Леонід Кучма та президент Росії Володимир Путін.

Тоді Данилко в образі Вєрки Сердючки пальцем поманив до себе Путіна.

“Я був вже досить веселий завдяки офіціантам, які обслуговували цю зустріч без краваток. Там були Кучма, Путін, ще якісь політики”, – сказав Данилко.

Він згадав, що тоді Путін стояв із келихом у руці, а виконавці пили ігристе на сцені.

“Їм подобається, коли ми п’ємо на сцені. Можна не співати. Їм подобається: о, прямо на сцені”, – наголосив Андрій.

За спогадами Данилка, він тоді був у шубі, із квіткою у волоссі і виконував пісню “Чита-дрита”.

“Кучма, до речі, дуже заводний у цьому плані. Такий: “Ех!”– розповів артист.

Андрій Данилко згадує, що після того, як поманив Путіна пальцем, “ніби звук вимкнули”.

“І він стояв із цим келихом, Путін, і показав, типу ти до мене. Коли я підбіг до нього, у мене було відчуття і здивування, що він маленький дуже. Ніби його зменшили”, – розповів Данилко.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.