fbpx
Суспільство
Андрій Садовий, мер західної фортеці України – Львова, показав свій двоповерховий особняк, розташований на височині і розповів, чому нічого не боїться, особливо рф. Ніхто із членів його родини у кадрі так і не з’явився

Андрій Садовий, мер західної фортеці України – Львова, показав свій двоповерховий особняк, розташований на височині і розповів, як облаштував оселю, щоб нічого не боятися.

Очільник Львова Андрій Садовий під час інтерв’ю запросив українського журналіста Славу Дьоміну до себе додому. Відповідне відео було опубліковано 15 серпня на YouTube-каналі радіо “Люкс ФМ”.

Варто сказати, що 53-річний Садовий мешкає у двоповерховому особняку з панорамними вікнами, розташованому у парковій зоні на височині. Від воріт до будинку веде устелена бруківкою доріжка з огорожею та клумбами з боків.

Садового поділився, що у його будинку обладнано укриття, яке має мінімальний набір продуктів.

Садовий спілкувався з Деміним, сидячи за столиком на терасі біля вхідних дверей. Під час інтерв’ю мер Львова зазначив, що його дружини немає вдома, оскільки вона допомагає переселенцям та, ймовірно, поїхала у справах.

“А молодший син Антоній має бути вдома, мені так здається”,- сказав Садовий. Однак під час інтерв’ю ніхто із членів його родини у кадрі так і не з’явився.

Раніше Андрій Садовий говорив, що після повномасштабного вторгнення РФ в Україну його сім’я вирішила не залишати місто.

Нагадаємо, Садового вперше було обрано мером Львова ще 16 років тому. Після він переобирався на новий термін.

Одружився 2001 року. Його дружина – мистецтвознавець. Подружжя виховує п’ятьох синів: Івана-Павла, Тадея-Луку, Михайла, Йосипа та Антонія.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page