fbpx

Ані Лорак розповіла, чому відмовилася віддавати дочку в школу

Доча доньці Ані Лорак , Соні, вже виповнилося 6 років, на сімейній раді було вирішено, що ставати школяркою їй ще рано.

“Соня дуже успішно проходить всі тести на моторику, логіку (наприклад, вона прекрасно складає пазли), але ми вирішили, що їй треба ще рік” погуляти “, – зізналася співачка в інтерв’ю” 7 Днів “. – Мені здається, що не можна забирати у людини дитинство – на все свій час.

Соня ще малятко, ми з нею в лялечки граємо. Їй не до навчання, поки вона просто хоче ласки, тепла, іграшок. Напевно, мамі приємно, коли її син в п’ять років вміє те, що не вміють його однолітки. Але приємно це дитині ?! “.

Щоб переконатися в тому, що вона має рацію, Лорак навіть звернулася за допомогою до фахівця. “Я радилася з психологом, і він сказав, що психіка дитини остаточно дозріває для школи тільки до семи років, – каже співачка. – Маленький людина повинна бути елементарно готовий до того, щоб щоранку рано вставати, кожен день робити уроки, бажано не з -під палиці.

Може бути, хтось готовий до всього цього і в шість років. Адже, як каже психолог , немає ніякої норми, яким саме має бути дитина – за винятком того, що він повинен бути фізично здоровий. Але ми вирішили рік почекати “.

Читайте також: СОФІЯ РОТАРУ ПОХВАЛИЛАСЯ НАРЯДОМ ЗА 49 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ

У самій Ані залишилося не найприємніше спогад про шкільні роки. “Так склалося життя, що мамі довелося двох дітей з трьох – мене і молодшого брата – на якийсь час віддати в інтернат, – згадує співачка. – І вчителі там з нами не церемонилися, ніхто не брав до уваги, встигає дитина засвоювати програму чи ні .

Засвоїла – не засвоїла, йди і роби домашнє завдання. А ще частенько піднімалася указка – щоб опуститися на учня … Нас так часто “ставили на місце”, що я навіть не сприймала це як приниження, як придушення особистості “.

Джерело.

You cannot copy content of this page