fbpx
Шоу-бізнес
Ані Лорак закликають повернутися в Росію з новими піснями і танцями: російська журналістка, яка славиться сенсаціями і викриттями, розповіла, з чим Лорак повинна повернутися в РФ

Українську співачку Ані Лорак, яка, судячи з усього, підтримує Путіна, закликають повернутися в Росію з новими піснями і танцями.

Російська журналістка Олена Жигалова, яка славиться сенсаціями і викриттями, розповіла, коли співачка Ані Лорак повернеться на сцену.

За інформацією Solenka.info, Жигалова радила Лорак, яка нещодавно відвідала торжество сина Кіркорова, повертатися в РФ.

–  Коли я сиділа з нею і спілкувалася, я їй про це і говорила. Про те, що пора повертатися і, бажано, з якимись новими хітами. Кароліну чекаємо з новим хітом,- повідомила Жигалова.

Нагадаємо, 2 березня Ані Лорак заявила, що “в Україні йде руйнівна війна”, і закликала її зупинити. На тому і все. Співачка не вказала, кому конкретно адресовано її заклик, а також те, що країна-агресор РФ напала на Україну. Наразі її сторінку в Instagram видалено.

Співачка внесена до бази сайту theylovewar.com (“Вони люблять війну”) за замовчування агресії путінського режиму.

22 березня виконавчий комітет Чернівецької міської ради ухвалив рішення вилучити з Алеї зірок на Театральній площі іменну зірку співачки.

29 червня Лорак засвітилася в Москві на вечірці у свого кума, російського співака Філіпа Кіркорова в компанії Тетяни Навкі, яка є дружиною Дмитра Пєскова – речника президента РФ Володимира Путіна.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.