fbpx
життєві історії
Анна розлучена, одна виховує двох дітей чотирьох та п’яти років. Одна з дітьми Анна живе вже з народження молодшого. Так вийшло, не склалося сім’я. Але вона не нарікає. Їй дуже допомагають батьки і сестра, є квартира, колишній чоловік  платить непогані аліменти, знайшлася цікава робота для душі

– Ти б хоч собі кого-небудь знайшла! – раз у раз чує з усіх боків тридцятидворічна Анна. – Хіба можна так, молодій жінці і стільки років одній? Ти просто ховаєш себе! Зрозуміло, що принців на всіх не вистачає. Але просто чоловіка для відносин без зобов’язань знайти адже не проблема?

Анна розлучена, одна виховує двох дітей чотирьох та п’яти років. Одна з дітьми Анна живе вже з народження молодшого. Так вийшло, не склалося сім’я.

Але Анна не нарікає. Їй дуже допомагають батьки і сестра, є квартира, колишній чоловік платить непогані аліменти, знайшлася цікава робота для душі – Анна веде заняття з образотворчого мистецтва і орігамі в дитячому клубі для дошкільнят.

Анна багато спілкується з людьми, читає, освоює мистецтво фотографії, багато гуляє з сином і донькою, розробляючи цікаві маршрути і оглядаючи пам’ятки, веде блог – в загальному, живе повним і гармонійним життям.

Єдине, чого немає зараз у Анни – це відносин з протилежною статтю.

При цьому Ганна зовсім не відносить себе до феміністок противницею заміжжя.

Вона по-доброму заздрить знайомим і подругам, що живуть в міцному стабільному шлюбі. Це ж здорово, коли поруч кохана людина, опора і міцне плече, хороший батько дітям. Таких в оточенні не дуже багато, але ж вони є, і Анна щиро за них рада.

Живуть люди, підтримують один одного, разом виховують дітей, разом борються з негараздами, разом радіють досягненням… Було б здорово, якби одного разу надійний, добрий, небагатослівний і щедрий чоловік знайшовся і для Анни.

Але поки на горизонті нікого, Анна абсолютно не страждає і не відчуває себе нещасною або якийсь другосортною. Адже у неї і так, якщо подумати, є в житті дуже багато: друзі, родина, робота, здорові діти, шматок хліба, дах над головою, цікаві плани та перспективи. Анна живе для дітей і для батьків, кожен день дарує їй радість, вона намагається весь час бути в гущі справ і турбот…

– Ну а з особистим життям як? – наполегливо запитують кожного разу Анну подруги, старанно роблячи наголос на слові «особистому». – Все так же, без змін? Невже так нікого і ні? Бідна… Слухай, ну так же не можна! Ось уже чотири роки – ніякого особистого життя, кошмар… Жінці обов’язково потрібен чоловік.

Треба сказати, подібні питання і міркування валять Анну в ступор.

Виходить, «особисте життя» є тільки у жінок, примудряючись відірвати для себе хоч якогось, самого поганенького, чоловічок?

До цього Анна завжди вважала, що поняття «особисте життя» – воно дещо ширше. Сюди входять діти, батьки, родичі, вечори за мольбертом, прогулянки за місто, любов до вишивки, поїздки в гості – у кожної людини свій набір. Тому, власне, це і ОСОБИСТЕ життя.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page