fbpx

Анна Седокова підтримала Ольгу Бузову після конфлікту зі Світланою Лободою

Седокова на сторінці в Instagram присвятила пост Ользі Бузової. Седокова захотіла підтримати співачку, пише «Сегодня».

Анна розповіла про першу зустріч з Ольгою.

Раніше в конфлікт Світлани Лободи і Ольги Бузової втрутилася Наталія Іонова .

Після того, як Глюкоза опублікувала в Instagram фото з Лободою, передплатники дорікнули її в тому, що вона прийняла її сторону.

“Ольга Бузова, я пам’ятаю, як ми вперше побачилися. У грудні я вагітна, але ще ніхто не знає, ти худущая як тростинка. Я чітко пам’ятаю, як ти тремтіла, коли ми фотографувалися. Ти сказала, що майже не спиш третю добу.

Позавчора ми летіли в літаку, і ти була вже трохи інший, але все так само ніколи не спить з розписаним гастрольним графіком на рік вперед. Смілива і сильна. ми не знайомі з тобою близько. У мене навіть немає твого телефону. Але я не розумію , як ти справляєшся з цієї ненавистю навколо.

Я прочитала коменти всього лише в кількох постах, і мені стало не по собі. Кожен другий вважає за потрібне обговорити, розкритикувати. Але і кожен перший захищає. Ось бачиш і я туди ж. Ти мені просто показала це відео, а в стрічці у тебе його немає.

Я хочу тобі зізнатися. Я б дуже хотіла, щоб мене любила така прекрасна, добра, відкрита і справжня публіка. Я ось до божевілля люблю свою, і безмежно вдячна їй за підтримку.Тому що, проходячи через весь ад розлучення і розставань, коли тобі погано і твоє серце в бинтах, ти відкриваєш очі і бачиш, що одна і нікого поруч.

Читайте також: МАКСИМ ГАЛКІН ПОКАЗАВ, ЯК АЛЛА ПУГАЧОВА ГОДУЄ СИНА

Хочеться не йти далі, але раптом розумієш, що десь там тебе чекають # Твої Люди знаходиш в собі сили і йдеш # Тільки Уперед Тепер все буде добре”, – написала Седокова.

Нагадаємо, Світлана Лобода в одному з інтерв’ю назвала всіх, хто слухає пісні Ольги Бузової, людьми, які “не мають можливості читати, дивитися, думати, шукати”.

Бузова заявила, що Лобода хотіла привернути до себе увагу за її рахунок. Ольга запропонувала вислухати її думку про себе при особистому контакті.

You cannot copy content of this page