fbpx

Антон своїй мамі зробив дублікат ключів і вона в будь-який момент приходить до нас в квартиру. Я працюю, але встигаю забрати сина з групи продовженого дня. Але моя свекруха це робить за мене на годинку швидше, а потім швендяє по квартирі. Не раз я приходжу з роботи, а в мене пральна машинка увімкнена, чи попилосошено в квартирі. Буває й таке, що Анна Гаврилівна нам їсти готує

Я була не проти, коли Анна Гаврилівна приходила до нас, коли ми жили на орендованій квартирі, а наш синочок тільки-тільки з’явився на світ. Але на даний час це занадто я вважаю.

Ми коли з Антоном побралися, то стали жити на орендованій квартирі, яка за збігом обставин знаходилася в будинку свекрухи, тільки нижче поверхом.

Ясна річ, що Анна Гаврилівна була нашим частим гостем, а особливо з того часу, коли на світ з’явився Олексійко.

Я їй дуже вдячна за допомогу, оскільки мої батьки живуть в іншій області і допомагати не могли.

Коли сину було вісім місяців я вийшла на роботу. З Олексійком сиділа свекруха, а за це ми оплачували її комунальні послуги і купляли деякі продукти. Така в нас була домовленість і всіх все влаштовувало.

Потім син пішов в садок, де за ним також доглядала бабуся: заводила і забирала, інколи до себе в квартиру, інколи в нашу.

Завдяки її допомозі ми й купили з Антоном свою квартиру, яка знаходиться на іншій вулиці.

На даний час нашому Олексійку вісім років. Він ходить в другий клас, і вже не потребує такого догляду, але бабуся цього розуміти не хоче.

Більш того, Антон своїй мамі зробив дублікат ключів і вона в будь-який момент приходить до нас в квартиру.

Я працюю, але встигаю забрати сина з групи продовженого дня. Але моя свекруха це робить за мене на годинку швидше, а потім швендяє по квартирі.

Не раз я приходжу з роботи, а в мене пральна машинка увімкнена, чи попилосошено в квартирі. Буває й таке, що Анна Гаврилівна нам їсти готує.

Але річ в тому, що я не хочу її допомоги. Я сама все приготую і приберу.

Мені неприємно, що Анна Гаврилівна риється в брудному одязі, сортуючи чорне до чорного, а біле до білого.

Коли я про це розказала Антону, він лише засміявся.

– Та інша б невістка хотіла, щоб їй свекруха допомагала, а ти носом крутиш.

Але чому я повинна мовчати? На цю квартиру важким трудом заробили ми двоє.

Я хочу нарешті спокою, а не вічної ревізії з боку свекрухи.

Я розумію, Антон її єдиний син, якого вона виховала з дванадцяти років одна, але це не означає, що вона повинна влізати в нашу сім’ю.

Я одного разу їй натякнула, щоб знайшла собі якогось чоловіка, з яким проведе старість, але Анна Гаврилівна на мене так глянула, що я без слів все зрозуміла.

Як я маю врегулювати ситуацію зі свекрухою? Як забрати мені з її рук ключі?

Просто, якби вона просто за Олексійком доглядала, але ж вона може в будь-який момент на нашому порозі з’явитися і почуватися, як дома.

– Ти ж з нею на одній кухні у фартушку не стоїш. Це ж добре, що мама приходить, коли тебе дома немає, – каже мені Антон.

Але мене це не влаштовує і я надіюсь, що таки насмілюсь і скажу їй в очі, що Олексійко дорослий і сам собі яєшню посмажити може…

Автор – КАРАМЕЛЬКА

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube

You cannot copy content of this page