fbpx
життєві історії
– Аня, я все розумію, що ти закохалася в Максима і не хочеш знімати рожеві окуляри, у мене було таке ж, тільки чоловік у мене не такий, як у тебе. Ми з ним сваpимося, але один одного не зрaджуємо і цінуємо нашу сім’єю.  – А чому ти вважаєш, що у мене не так? Ми любимо один одного! Мені здається, ти просто заздриш! Твоєму чоловікові вже скільки? 35! А моєму всього 26! 

– «Ти сама то віриш йому? Він стільки разів попадався на обмані. Що ти в ньому знайшла? » – питала я свою сестру Ганну, після чергового косяка з боку її чоловіка Максима. За матеріалами

Вони одружені всього лише 2 роки, але за цей час, мені здається, сестра встигла пробачити всі гріхи свого чоловіка, які тільки існують. Навіщо він одружився, якщо не може сидіти на місці? Не розумію.

А вона йому вірить, коли він демонстративно на коліна встає, крокодилячі сльози пускає.

З минулого тижня Максим став ще працювати ночами, тобто він увечері пізно йде, додому приходить, як завжди, о 4 годині дня, спить і пізно ввечері знову йде.

– «Стільки роботи стало з новими замовленнями, хоч живи на цій роботі, а грошей більше платити не стали! Працюйте або звільнимо! А що робити? Доводиться працювати » – говорив чоловік сестри.

Та тільки я впевнена, що він далеко не на роботу ходить, а зовсім по інших справах. Ну чи буде 26-річний пацан грoбuти здоров’я в 2 зміни? Його з руками заберуть в будь-яке інше місце роботи, молоді фахівці скрізь потрібні.

Вирішила я сьогодні піти до сестри і пояснити їй, що чоловік далеко їй не пара, пора нове життя починати.

– «Аня, я все розумію, що ти закохалася в Максима і не хочеш знімати рожеві окуляри, у мене було таке ж, тільки чоловік у мене не такий, як у тебе. Ми з ним сваpимося, але один одного не зрaджуємо і цінуємо нашу сім’єю »

– «А чому ти вважаєш, що у мене не так? Ми любимо один одного! Мені здається, ти просто заздриш! Твоєму чоловікові вже скільки? 35! А моєму всього 26! »

З огляду на те, що нам з сестрою по 33 і 32, Максим досить молодий.

– «Ну сама подумай, хто буде працювати в 2 зміни, ще й вночі, за ті ж гроші, що і в 1 зміну? Ти не рахуєш це дивним? Чи не простіше нову роботу знайти? »

– «Ой все, вистачить! Якщо він не настільки жoрcтокий, щоб користуватися моєю довірою. У нас з ним справжня любов і довірa – основа щасливої ​​родини »

– «Та користується він твоєю довірою, бреше як тільки може. І ночами він точно не на роботу ходить »

– «Ні, мій чоловік мені не бреше, він дійсно працює ночами»

Читайте також:– А ЩO ТИ ХOТІЛА? ТИ ЗНАЛА, ЩО ЗАМІЖ ВИХОДИШ ЗА ЧОЛОВІКА З ДІТЬМИ! ТИ ДИВИСЬ, А ТО ІРА ЇХ БАТЬКОВІ ВІДДАТИ І НА ЗОВСІМ МОЖЕ! ВОНА З НИМИ ВЖЕ НЕ СПРАВЛЯЄТЬСЯ. А ДІТЯМ ЧОЛОВІЧА РУКА ПОТРІБНА У ВИХОВАННІ. – У МЕНЕ НЕМАЄ БІЛЬШЕ СЛІВ, У МЕНЕ НЕМАЄ БІЛЬШЕ ТЕРПІННЯ І ЯК ВИЙТИ З ЦІЄЇ СИТУАЦІЇ Я ТАКОЖ НЕ ЗНАЮ

– «Звідки ж у тебе така впевненість? А нічого, що він вже стільки разів попaдався? Як він домагається від тебе такої віри, я не зрозумію? Аня, ти ж моя сестра, я тобі допомогти хочу! »

– «Він помилявся, знаю. Але він вибачився, поклявся, що так більше не буде, він змінився. Я йому вірю, все, перестань наговорювати на мого чоловіка »

Я так нічого і не добилася, вийшла з під’їзду і тихо побрела додому.

– «Ні, ну як можна бути такою наївною? Не впізнаю свою сестру » – думала я.

Йдучи до дому, я побачила, як Максим, злoщасний чоловік сестри, вийшов з незнайомого нам під’їзду і, озираючись, швидким кроком кудись пішов. Я простежила за ним, він йшов на роботу.

– “Дійсно працює ночами? Ну ну”

Та й добре, сама потім буде шкодувати, що мене не послухалася, і що я взагалі втручаюся в її життя? Вона вже доросла.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел

facebook