fbpx
Цікаве
Астролог Дмитро Уранус розсекретив свій прогноз для росії на два роки вперед: що чекає на країну-загарбника

Астролог Дмитро Уранус розсекретив свій прогноз для росії на два роки вперед: що чекає на країну-загарбника.

Прогноз складено спеціально для наших  “сусідів” на два роки вперед від найкращого астроексперта.

Дмитро Уранус впевнений, що дуже скоро на економіку РФ чекає тотальний крах.

Астролог Дмитро Уранус повідомив, що чекає на “сусідів і головного” в найближчі роки.

Прогноз астролог опублікував на своїй сторінці у фейсбуці.

“Марс, бог війни, в 5 будинку в Близнюках вказує на те, що Росія загралася у війну, що вона серйозно не сприймає наслідки і підсумки цієї війни, що для ініціатора анексії це розвага і самоствердження”, – написав Уранус.

Також спеціаліст, якому довіряє багато українців, повідомив про тотальний крах економіки Російської Федерації вже найближчим часом. Виною тому є відсутність розуму у тих, хто віддає накази.

“Марс на вершині тауквадрату Нептун-Марс-Меркурій, що означає відсутність об’єктивності і розумності у веденні війни. Перевитрата коштів, зниження доходу, дорога і руйнівна військова “гра”, – уточнив астролог.

Згідно з його прогнозами, найближчим часом в Росії ще більше посилиться проблема фінансів. Подіють санкції, накладені багатьма країнами світу.

“Ще один важливий набір фінансових аспектів. Ретроградні Нептун з Юпітером, у 2 будинку фінансів, відразу в чотирьох опозиціях з ретро Меркурієм, Венерою і Сонцем, в 8 будинку, боргів і фінансових криз. Це показник дуже болючих фінансових наслідків анексії. Особливо виділяється сходиться опозиція (1,7 гр.) між фінансовими планетами у фінансових будинках, Венерою та Юпітером. Вона дасть величезні фінансові втрати для Росії протягом найближчих двох років. Це аспект перевитрати коштів”, – додав Дмитро Уранус.

Віримо і підтримуймо наші мужні ЗСУ!

Кожен повинен стояти на своєму фронті!

Наблизимо Перемогу разом!

Слава Україні! Слава ЗСУ!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page