fbpx
Цікаве
Астролог і хіромант Володимир Бадіан і відомий таролог Хомутьвська дали свій прогноз подій в Україні щодо ракетних атак, назвали найнебезпечніші дати і міста. Озвучуються такі дати, щоб ми могли зберегти себе й рідних

Астролог і хіромант Володимир Бадіан і відомий таролог Людмила Хомутьвська дали свій прогноз подій в Україні щодо ракетних атак, назвали найнебезпечніші дні і міста.

На думку фахівців у сфері езотерики, небезпечні періоди на жовтень-2022 – з 13 по 19 жовтня, особливо – 29 і 30 жовтня до 1 листопада. Озвучуються такі дати, щоб ми могли зберегти себе й рідних.

А тепер – більш детально.

Хомутьвська:

– Випадає “8 Жезлів” – велика кількість ракет. Захід – активна небезпека, Північ Центр – теж активні в плані обстрілів, Схід несе нам якісь перемоги. Буде летіти по всій Україні.

Буде нова показова руйнація Кримського мосту з повітря. По термінах – листопад-грудень найімовірніше, а зараз в Україні більш нагально й актуально стоять питання наступу.

Бадіан:

– Карта показує “сватовство” і “обмін дарами”. Хто сват росії? Білорусія, Лукашенко.

Готується напаз з території Білорусіє, точно буде певний момент. Удар з півночі, де лічка, це може бути дамба.

Якщо глянути на північ і на цю дамбу, то є така гребля – ГЕС, по ній може бути удар 29-30 жовтня. Він буде, але я бачу часткові руйнації. Це буде напад з наба, напад по землі бачу, але він не відбувається.

А от по греблі все серйозно.

Є ще однин напрямок можливого удару – Одеса. Десь по мосту в Одесі чи цій області. Там є декілька дат. 13 і 30 жовтня, вони несуть небезпеку, часткові руйнації.

Масивні удари тривають, це “традиція” росії. Десь вона їх збільшить, десь зменшить, але традиція поки що зберігається.

Джерело – Ютуб-канал “Мій світ”.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, скріншот.

You cannot copy content of this page