fbpx
Цікаве
Астрологи назвали Дні сили в червні: саме в ці дні можна досягти неможливого! Не прогавте шанс здійснити свої мрії

Астрологи назвали Дні сили червня — це найкращі дні місяця, у які відбуваються якісь важливі астрологічні чи інші події світового масштабу. Експерти розповіли, що це за дні і як вони допоможуть нам стати кращими.

Червень ідеально підходить для духовного розвитку та постановки нових цілей. Сприятливі події, описані далі, допоможуть нам зрозуміти, у якому напрямі треба рухатися далі.

3 червня – порятунок Меркурія від ретроградності

Довгоочікуване повернення цієї планети до звичного руху ознаменує собою початок нового життя, нового етапу. Це дуже важливий, якщо не найважливіший день червня. 3 червня ми з вами зможемо нарешті подивитися правді в очі та почати діяти, оскільки весь наш інтелектуальний потенціал стане доступним у повному обсязі. Це буде день появи нових ідей, яскравих думок, позитивних спогадів та об’єктивної оцінки майбутнього.

6 червня – день дзеркальної дати

Перша дзеркальна дата літа стане днем, коли нам вдасться знайти вирішення проблем, що давно нависли над нами. Шостого числа нам на думку можуть спасти якісь дуже незвичайні ідеї. Експерти рекомендують записувати кожну з них, оскільки деякі можуть виявитися воістину геніальними. Це дуже зручний день для інтелектуальної роботи, креативної діяльності, розробки нових концепцій.

7 червня – максимум зорепада Арієтиди

Арієтиди названі так через їхній радіант — точки, звідки вони з’являються на нічному небі. Йдеться про сузір’я Овна (Aries). Астрологи радять щодня максимальної активності даного потоку діяти рішуче. Сміливість для багатьох із нас перестане бути проявом нерозсудливості. Сміливі люди зможуть подолати труднощі та стати кращими.

13 червня – повернення Меркурія на Знак Близнюків

Повернення Меркурія в Знак Близнюків – чудова новина для мандрівників, а також усіх, хто багато працює з людьми, постійно перебуває в русі. 13 червня і наступні кілька тижнів корисно буде заводити нові ділові зв’язки. Також можна спробувати познайомитись з новою людиною для створення романтичних відносин. Сам день 13 червня можна вважати одним із головних днів сили цього місяця. Цього дня у багатьох з нас підніметься настрій, з’явиться потужна мотивація.

21 червня – день літнього сонцестояння

Літнє сонцестояння – це один із найголовніших днів літа. У цей день Сонце буде найсприятливішим і найсильнішим. Це яскравий, емоційний день, коли у багатьох людей зникнуть смуток, тривога і туга. Намагайтеся відпустити думки про минуле. Біополе більшості людей наповниться силою. Корисно буде працювати, розважатися, відпочивати, прибирати вдома. Будь-яка творча діяльність принесе вам багато щастя.

23 червня – перехід Венери на Знак Близнюків

Венера — друга планета, яка у червні перейде у цей Повітряний Знак. У ньому вона почуватиметься не так добре, як у Тельці, але в цілому це не означатиме, що на нас чекають зміни в гірший бік. Швидше, навпаки, вона дасть нам сил і терпіння, а також намагатиметься допомогти у створенні міцних відносин. Багато людей відчують себе краще, позбудуться втоми та зневіри.

Слава Україні!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page