fbpx
Цікаве
Астрологиня і фахівець з таро Людмила Хомутовська, до якої прислуховуються тисячі українців, дала свіжий, з печі-жару, прогноз і відповіла на всі актуальні питання. А головне – розповіла, яке майбутнє на нас чекає вже ось-ось. Це не буде добровільним рішенням

Астрологиня і фахівець з таро Людмила Хомутовська, до якої прислуховуються тисячі українців, дала свіжий, з печі-жару, прогноз і відповіла на всі актуальні питання. А головне – розповіла, яке майбутнє на нас чекає вже у найближчий час. Що ж, ознайомимося.

Протистояння України тиранії рф триває вже понад 8 місяців. І щодня з’являються нові пророцтва про майбутнє. Астрологи, тарологи та екстрасенси намагаються передбачити, що ж буде далі.

І Людмила Хомутовська – одна з таких спеціалістів. І після недавнього виступу російського керівництва таролог відповіла на найактуальніші питання.

Ось її бачення ситуації.

Кожен виступ російського президента викликає бурхливі обговорення. Люди все чекають, чи він оголосить війну. Але всі, звичайно, розраховують, що він заявить про капітуляцію.

Хомутовська думає, що на це сподіватися не варто. Вона вважає, що він ніколи не оголосить війни. Як і наступний, хто обійме його посаду. Те саме стосується капітуляції.

Пані Людмила сказала, що у їхній картині світі немає капітуляції. На їхню думку, ми маємо піти на мирну угоду. Але це тільки його мрії.

Також вона передбачає, що той, хто прийде на зміну нинішньому президентові, одразу оголосить капітуляцію. Нове керівництво захоче якнайшвидше закінчити конфлікт, тому що він веде їх країну до руйнування.

Також таролог ще раз підтвердила свої слова про те, що нинішнього президента РФ незабаром замінять. Це не буде добровільним рішенням. Найімовірніше, цим займуться військові. Вона вважає, що правляча верхівка в рф вже давно складає план за його спиною і виторговує собі найкращі місця за будь-якого сценарію.

Ведуться розмови про те, що російська сторона хоче закінчити все до виборів 2024 року. Питання лише в тому, чи збираються вони воювати аж до виборів чи закінчать раніше. Головне питання до провісниці: коли закінчиться все це?

За планом російської сторони все має закінчитися невдовзі. Знову ж таки, таролог бачить їхню картину майбутнього, в якому ми погоджуємося на їхні умови миру.

Проте, з нашого боку, видно, що це неможливо. Карти щоразу показують, що вони не мають іншого плану, крім як нав’язати свої умови, але зробити це неможливо.

У таролога запитали, хто ж має найбільший вплив, щоб закінчити цей конфлікт. Людмила Хомутовська розповіла, що Україна не погодиться закінчувати війну на невигідних умовах. РФ хоче закінчити це, але в неї недостатньо впливу. Найбільшу владу тут має третя країна, яка стане тим важелем, який покладе цьому кінець.

Пророцтва про майбутнє Людмили Хомутовської, як бачимо, досить розмиті. Але навряд чи із прогнозами буває інакше.

Українцям потрібно зберігати оптимістичний настрій. Можливо, все не закінчиться так швидко, як нам хотілося б, але ця боротьба точно закінчиться нашою перемогою. Тому нам потрібно зробити все можливе, щоб наблизити її!

Слава Україні і її захисникам.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page