fbpx

Тато не працював. А маму влаштовувало. Мама влізла у борги, всі приходили до нас додому та вимагали грошей. Знову плачеться мені. Я сказала, що беру кредит, щоб закрити ваші борги. Якось я дуже потребувала грошей і попросила маму про допомогу. Перед війною батьки вирішили продати будинок та збудувати новий

Тато не працював. А маму влаштовувало. Мама влізла у борги, всі приходили до нас додому та вимагали грошей. Знову плачеться мені. Я сказала, що беру кредит, щоб закрити ваші борги. Знаю, що це було нерозумним рішенням. Але я так і зробила.

Я могла навчатися закордоном, вступила. Не змогла поїхати на навчання, бо треба було забезпечувати дітей у сім’ї. Нас, до речі, 7 дітей. Я відмовилася від мрії.

Якось я дуже потребувала грошей і попросила маму про допомогу і сказала, що поверну як тільки отримаю зарплату. Але вона відмовила.

Перед війною батьки вирішили продати будинок та збудувати новий. Я зраділа і сказала: “Давайте закриємо кредити, які я на себе взяла, щоб віддати ваші борги”. Але вони відмовили, сказали, що вже вклали всі гроші від продажу.

Моя сестричка забезпечувала сім’ю 10 років. Покинула школу заради них, не вступила до університету. Але коли вийшла заміж і народила дитину, їй знадобилася допомога із грошима. На той час тато почав працювати, вона й просила у них. Але батьки не прийняли її чоловіка, не спілкувалися з ним, тому відмовили.

Зрештою, я зрозуміла, що мої батьки, особливо мама, заради грошей можуть зрадити навіть рідних дітей. Як так?

прередрук без посилання на ibilingua.com.

Фото ілюстративне, спеціально для ibilingua.com.

You cannot copy content of this page