fbpx
Суспільство
Аваков: “За час карантину рівень злочинності знизився на 30%, проте активізувалися шахраї. Найгірший же злочин – це…” (ВІДЕО)

Про те, що рівень злочинності за всіма статтями знизився на 30%, проте активізувалися шахраї, сказав в ефірі програми “Головна тема” міністр внутрішніх справ України Арсеній Аваков, пише Цензор.НЕТ з посиланням на Департамент комунікації МВС.

“Ми дуже активно намагаємося реагувати на всі фейки. Наприклад, недавно була ситуація, коли розсилалися смс-повідомлення про те, що нібито якась фірма повинна ходити по квартирах і дезінфікувати приміщення. Поліція це відстежувала. Відсилає смс-повідомлення з попередженням, що це шахраї. Але такі злочини – не системні”, – сказав Арсен Аваков.

Міністр внутрішніх справ додав, що найбільший злочин, яке зараз є – це порушення режиму карантину.

“Люди наражають на небезпеку не тільки себе, але і своїх рідних і оточуючих. Поки нам не потрібен надзвичайний стан або комендантська година, але карантин повинен бути максимально повним. Я хочу подякувати всім, хто дотримується карантинного режиму. Якщо доведеться ввести комендантську годину, як це вже зробили в ряді європейських країн, то доведеться вводити і надзвичайний стан”, – сказав він.

Фото – Укрінформ.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page