fbpx
Цікаве
Аїда – найвідоміша польська візіонерка, дала деякі настанови щодо важливості імені кожної людини. Варто задуматися над її словами. А ще краще, провести “дослід”, який може кардинально змінити ваше життя

Аїда – найвідоміша польська візіонерка, дала деякі настанови щодо важливості імені кожної людини. Варто задуматися над її словами. А ще краще, провести “дослід”, який може кардинально змінити ваше життя.

Аїда Косоян-Пшибиш звернула увагу на важливість імені в житті людини.

Аїда – найвідоміша польська візіонерка. У своєму профілі в Instagram вона ділиться прогнозами на найближчі дні, а також порадами на повсякденне життя. Вона показує, що на перший погляд неважливі справи сильно впливають на наше самопочуття. Тепер вона розповіла про значення імен.

Ім’я, яке ми носимо, впливає на наше життя.

Психологи вважають, що імена, які ми носимо, мають певне значення. Вони визначають нашу особистість і вказують на риси, якими ми володіємо. Кожен з нас приймає свій власний погляд на те, як ми називаємо себе – деякі вважають за краще, коли інші звертаються до них на повне ім’я, але є й ті, хто віддає перевагу зменшувально та ніжно.

За словами Аїди, те, як ми ставимося до власного імені, має значний вплив на наше повсякденне життя. Якщо нам це не подобається, ми погано реагуємо на це щоразу, коли хтось це говорить. Таким чином ми несвідомо розвиваємо негативне ставлення до себе.

Ім’я, яке ми носимо, має величезний вплив на наше життя.

На думку візіонерки, варто задуматися, з чим асоціюється наше ім’я. Можливо, у нас є шанс надати цьому нового значення? Завдяки цьому ми привнесемо важливий зміст у своє життя

Аїда зазначила, що імена мають енергетику. Те, як ми думаємо про своє ім’я, також впливає на інших. Це викликає певні почуття, які можуть бути позитивними чи негативними.

Коли ви називаєте своє ім’я, в уяві іншої людини виникає образ. Таким чином ви несвідомо входите в його емоційний простір, – пише ясновидиця.

Тож давайте поміркуємо, які емоції ми б хотіли прив’язати до того, як нас звуть. Для цього можна провести простий дослід – написати своє ім’я на аркуші паперу і записати поруч з ним приємні асоціації.

Спробуєте?

Нехай все у вас буде добре!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua