fbpx
життєві історії
Батька не стало шість років тому. Саме з цього часу й почались “терки” в нашій родині. Я вийшла заміж, і живу в невістках в іншій області. Мама живе в тому будинку, який вони разом з батьком побудували, з нею ж і жив мій старший брат Володя. Та після його весілля він разом зі своєю “мудрою” дружиною вирішив все зробити по-своєму. Мама досить скромна людина, і йде їм на поводу. Але я цього не дозволю

Батька не стало шість років тому. Саме з цього часу й почались “терки” в нашій родині. Я вийшла заміж, і живу в невістках в іншій області. Мама живе в тому будинку, який вони разом з батьком побудували, з нею ж і жив мій старший брат Володя. Та після його весілля він разом зі своєю “мудрою” дружиною вирішив все зробити по-своєму. Мама досить скромна людина, і йде їм на поводу. Але я цього не дозволю.

***

Дуже неприємно писати про своїх родичів, але що ж робити… Нещодавно розмовляла по телефону з мамою, я живу від неї досить далеко, в іншій області, але телефоную кожен день.

Звичка дзвонити щодня сформувалася після того, як пішов з життя мій батько (6 років тому) і мама деякий час жила одна (я жила в іншому місті, брат їздив на заробітки).

Почну з самого початку. Мій батько пішов з життя 6 років тому і залишив нам у спадок будинок, ми з братом відмовилися від своїх часток на користь матері, так як вони з батьком удвох будували цей будинок і, на мій погляд, відмова від частки була логічною. Незадовго до відходу батька Володя одружився, і вони почали жити в батьківській хаті.

Я ні в якому разі не проти того, щоб брат з дружиною жили в маминому будинку, але як вони себе ведуть… На мій погляд, це неприйнятно і дуже нешанобливо до моєї мами.

Давайте все по поличках:

1 – всі комунальні оплачує мама (хоча я не раз їй говорила, щоб вона хоча б навпіл ділила, так як вона на пенсії, а пенсія невелика.

2 – вони нічого не роблять по будинку, взагалі нічого (будинок сільський з ділянкою, садом, сараєм). Все робить моя мама, за всім стежить, прибирає, підправляє, купує що потрібно.

3 – перед весіллям мої батьки зробили ремонт в будинку і коли батьки були на роботі, брат зробив перегородку між моєю і своєю кімнатами. Собі вони зробили кімнату на 1.5 метра довшу, ніж у мене, а мені залишили в якості кімнати комірчину 5 квадратних метрів.

4 – у брата з дружиною 2 дітей, думають про третю дитину і недавно брат сказав мамі про те, що цей будинок (будинок моєї мами) дістанеться його ще ненародженій дитині.

Моя мама поки тактовно від них відмовчується, так як “ця сімейка” (я не можу їх по-іншому назвати) задумалася про покупку квартири (і материнський капітал і субсидія як молодій сім’ї), мама чекає моменту, коли вони поїдуть і залишать її в спокої.

До цього вони дорікали мою матір тим, що вона хоче їх вигнати з дому і вона повинна переписати будинок на Володю.

А з якого дива? Що він зробив у цьому будинку? Найцікавіше – це те, що вкладення в будинок були з боку моїх батьків і мене: батьки побудували будинок, я дала грошей на будівництво сараю, Лазня була побудована на гроші моєї мами (вона брала кредит, на виплату якого я додала добру суму).

“Ця сімейка” ніяких грошей не витратила. І після цього говорити, що моя мама їх жене. Повторюся, що у мене мама на таке не здатна.

От скажіть, де справедливість? Що робити з такими родичами? Як з ними взагалі спілкуватися?

Ще один момент був у минулому році. У моєї мами виявили важку недугу, і почалося лікування…

Я приїжджала на 6 тижнів для того, щоб ходити з мамою по лікарнях, сиділа з нею після хімії, дзвонила лікарям, знаходила якісь ліки. А мій брат з дружиною жодного разу до неї в лікарню не ходив, ви уявляєте жодного разу.

Ось як бути з такими людьми?

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page