fbpx
Шоу-бізнес
Батьківщина в огні, але день народження коханого в Італії – діло святе: українська співачка Віра Брежнєва розповіла шанувальникам, як вони з Костянтином Меладзе відзначили в Італії його 59-річчя: “Цього року ми не святкували день народження чоловіка, а просто провели цей день разом. Я волонтерю в пункті гуманітарної допомоги в Італії”

Батьківщина в огні, але день народження коханого в Італії – діло святе: українська співачка Віра Брежнєва розповіла шанувальникам, як вони з Костянтином Меладзе відзначили в Італії його 59-річчя.

40-річна українська співачка Віра Брежнєва, яка зараз проживає в Італії, 12 травня розмістила в Instagram Stories фото подарунка, який подарувала на день народження своєму чоловіку, продюсеру та композитору Костянтину Меладзе з нагоди його 59-річчя.

“Цього року ми не святкували день народження чоловіка, а просто провели цей день разом. І він був дуже теплий”, – повідомила артистка.

“Але торт все-таки був”, – написала артистка, показавши фото торта, прикрашеного фігурою музиканта за роялем. На торті був напис італійською “З днем ​​народження, Костя”.

Нагадаємо: у березні 2022 року Брежнєва повідомила, що після нападу РФ на Україну живе в Італії. “Я волонтерю в пункті гуманітарної допомоги в Італії, де я перебуваю вже майже місяць”, – написала тоді артистка.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.