fbpx
Суспільство
Батьківська молитва, щоб у дітей все в житті вийшло

Материнське слово не має меж своєї сили! Батьки здатні своїм словом допомогти своїй дитині! Головне, звертатися до Господа Бога з чистими намірами і нікому не бажати злa!

Батькам в молитвах, щоб у дітей все вийшло теж потрібно конкретизувати, що ж саме ви бажаєте своїй дитині.

Так є молитви про добробут, про сімейне благополуччя, про дарування здоров’я, молитви захищають від ворогів. Чим більше конкретних молитов ви прочитаєте – тим краще.

Християнська молитва, щоб все вийшло Слова самостійної молитви, щоб все вийшло в точності так, як ви просите, повинні бути щирими, йти від серця.

Читайте також: НАЙСИЛЬНІШІ МАМИНІ МОЛИТВИ — ЗА ДОЧКУ І СИНА

Не можна хотіти чогось, якщо при цьому буде страждати інша людина. Наприклад, ви закохані, але людина цей не вільний, а ви просите Бога про те, щоб людина кинула родину і був з вами.

Така молитва є неприйнятною. Просіть про те, щоб зустріти нове почуття і створити сім’ю не руйнуючи при цьому іншу. Іноді, нам здається, що наші молитви не доходять до Творця.

Це не так. Можливо просто час їх виконання ще не настав. Покладіться на волю Божу – на все свій час.

Текст молитви? щоб все вийшло – ангела-хранителя для щастя і удачі

,,Благодійник, святий ангеле, хранитель мій навіки вічні, поки живий є буду. До тебе волає підопічний твій, почуй мене і нізойді до мене.

Як облагодіяв ти мене багато разів, так ще раз ощасливлять.

Перед Богом чистий я, перед людьми ні в чому не завинив. Вірою жив я перш, вірою буду жити далі, а тому Господь обдарував мене своєю милістю і волею Його ти мене стерегти від усякої напасті.

Так нехай же збудеться воля Господня і ти, святий, виконаєш її. Прошу тебе про щасливе життя для себе і свого дому, і буде то для мене вищою нагородою від Господа.

Почуй мене, ангела небесний, і допоможи мені, виконай волю Божу. Амінь”.

Джерело.

facebook