fbpx

Батько Ярини не був в захваті від того, що дочка приїхала до них. Він вважав, що в сім’ї всяке буває, і тікати від проблем нема чого, потрібно з чоловіком сісти за круглий стіл. Та Ярина не поділяла його думку. – Яринко, а хто це тебе кожного разу підвозить після роботи? – Не буду приховувати, у мене є інший чоловік. Андрій не такий, як Максим. – Ти спершу розлучись, а вже потім шури-мури з ким хочеш крути, – говорив батько. – Це ж позор

Батько Ярини не був в захваті від того, що дочка приїхала до них. Він вважав, що в сім’ї всяке буває, і тікати від проблем нема чого, потрібно з чоловіком сісти за круглий стіл. Та Ярина не поділяла його думку. – Яринко, а хто це тебе кожного разу підвозить після роботи? – Не буду приховувати, у мене є інший чоловік. Андрій не такий, як Максим. – Ти спершу розлучись, а вже потім шури-мури з ким хочеш крути, – говорив батько. – Це ж позор.

***

Ярина, рано вийшла заміж, ще в інституті. Ну а що? Любов, кімната в гуртожитку. Поки були студентами, все здавалося просто, була романтика і взаєморозуміння. Після інституту, молоді орендували квартиру і влаштувалися на роботу.

Тільки ось робота не приносила великого доходу і оплачувати квартиру було не легко. Молода пара багато в чому себе обмежувала, сильно економили.

На цьому ґрунті почалися побутові лайки, які часто переростали в гучні суперечки. Навіть коли фінансові труднощі виявилися позаду, легше не стало. Ситуація погіршувалася ще й тим, що за 5 років шлюбу, пара так і не змогла стати батьками. Ярина з Максимом звинувачували в цьому один одного, і… знову розлад. Після цих розборок, Ярина збирала речі і на пару днів їхала до батьків.

Останнім часом, такі поїздки почастішали. Суперечки з чоловіком стали звичайною справою і дівчина вирішила погостювати у рідних хоча б місяць. Вона викликала таксі і поїхала.

Всю дорогу, вона бідкалася таксисту про своє невдале заміжжя. Той мовчав і співчутливо кивав, і навіть стало легше. Батьки не розпитували дочку про проблеми з чоловіком. Однак батько був вкрай незадоволений, він вважав, що сімейні суперечки повинні вирішуватися на місці і дружина тікати не повинна.

Минув тиждень, а Максим навіть не шукав дружину. Ярина вирішила з’їздити додому і забрати деякі речі. Речей вийшло дві великі валізи, дівчина вже не сподівалася повертатися назад. Вона викликала таксі і з сумом звалилася на лавочку в очікуванні машини.

– Ви знову сумуйте? – почула голос. Дівчина підняла голову і побачила того самого таксиста, якому вона жалілася на життя. Його ласкава посмішка і добрий погляд якось підбадьорили Ярину.

По дорозі вони розмовляли, але вже не про сумне, а постійно жартували, сміялися. По приїзду, водій залишив дівчині свій номер телефону, щоб у випадку чого, у неї був свій перевірений водій. З того часу, Ярина частенько роз’їжджала на таксі. У неї з’явився коханець.

З таксистом Андрієм, вона відчувала себе легко і невимушено. Щовечора Андрій, підвозив дівчину додому. А в один з таких вечорів, їх разом побачив Ярини батько. На його запитання хто це, дочка чесно зізналася, що чоловікові своєму зраджує, і що це не просто зрада, а все серйозно.

Дома, батько влаштував дочці прочухана. У його голові не вкладалося, як його Ярина може виявитися невірною дружиною. – Яка ганьба на нашу сім’ю, що люди скажуть? Чоловік тобі поганий? Так ти розлучись спочатку, а потім гуляй скільки хочеш? Іди, не ганьби мене!

Ярина марно намагалася щось пояснити розлюченому батькові. Вона зібрала речі і поїхала не до чоловіка, а до Андрія. -Ти знаєш, мій тато вигнав мене з дому, він знати мене не хоче, – плакала дівчина.

Нічого, з часом він все зрозуміє і прийме нас, адже ми тепер разом, правда? Заспокоїв хлопець і обійняв кохану. З чоловіком, Ярина розлучилася. І чітко вирішила, що заміж більше не хоче. Однак після довгих умовлянь Андрія, вони все-таки розписалися, без весілля, без гостей, чисто для себе. Ярини батько, як і раніше був злий на дочку і навіть по телефону з нею не говорив. Вони помирилися через півтора року, коли Ярина народила сина. Щастя від народження онука, відразу відкинуло всі образи і нерозуміння.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page