fbpx
життєві історії
Батьки Андрія як почули, що Інна чекає дитину у вісімнадцять років, відразу ж сказали, що їх сину ще зарано батьком ставати, а самій Інні порадили добряче подумати, чи треба їй це. В Інни і в думках не було нічого такого. Вона сама поставила на ноги Назарка. А коли він привів на знайомство свою Тетянку, в якої вже була дитина від попередніх стосунків, то Інна розплакалася, але від щастя

Всі дуже часто висвітлюють стосунки свекрухи і невістки, а в основному це постійні конфлікти між ними. А я хочу вам розказати про свою подругу і їхні сповнені теплом стосунки з невісткою.

Моя подруга Інна живе у місті із своїм сином Назаром і його дружиною Тетяною, а ще в їхній хаті завжди шумно і багато сміху, адже в Інни трійко внучат.

Як вона їх любить, це не описати словами. Але сьогодні моя історія більше про стосунки їх з невісткою, яку моя подруга називає донечкою.

Моя подруга так і не вийшла заміж, з батьком свого сина вона познайомилась ще в школі, в дев’ятнадцять привела на світ синочка. Батьки хлопця були проти одруження, говорили, що їхньому сину ще зарано ставати батьком, а саму Інну намовляли на “непоправне”.

– Для чого тобі цей тягар в такі роки?

З того часу моя подруга дала собі слово, що її дитинка буде щаслива в тому житті і вона буде у всьому його підтримкою і опорою.

Так і присвятила все життя сину, і ніколи про це не пожаліла.

Син Інни успішний і вже в свої двадцять створив свою фірму, а в 22 привів до мами на знайомство дівчину з дитинкою на руках.

Можливо когось це б налякало, та не мою Інку. Вона відразу поблагословила їх на щасливу долю і прийняла сина Тетяни за свого внука, якого ну вже дуже хотіла.

Тетянка виявилась дуже хорошою дівчиною, з гарним вихованням, добрим характером, каже моя подруга: “це ангел нашої сім’ї”.

Сьогодні в них велика дружня сім’я, вони часто подорожують і завжди із собою беруть Інну. В них ніколи не виникає суперечок на побутовому рівні, адже стараються допомагати одна одній у всьому.

Читайте також: В неділю ми приїхали до батьків Влада. Свекруха якраз з церкви йшла. Людоньки, на ній була така сукня… вся вицвіла, ще й на плечі невеличка дірка. Босоніжки також – викинути треба. Свекор далеко від неї “не втік”. Так соромно стало. Я розумію, якби не мали, але ж вони мають гроші. Приходимо ми до хати, а на тумбочці телевізора нема. Виявляється, він вже своє віджив, але купувати вони не будуть, бо не хочуть гроші тратити

Я часто буваю в цій сім’ї, а коли виходжу від них, то несу із собою цілу валізу позитивних емоцій. Вони наче сонечко освітлюють всіх навколо своїм теплом і добром.

І я розумію, що багато чого залежить і від самих свекрух, а відтак і невісток. Якщо ви захочете провадити гарно своє життя, все в ваших руках. Потрібно для цього лише бажання допомагати один одному бути щасливими.

Автор – Наталя У

Передрук заборонено!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page