fbpx
життєві історії
В неділю ми приїхали до батьків Влада. Свекруха якраз з церкви йшла. Людоньки, на ній була така сукня… вся вицвіла, ще й на плечі невеличка дірка. Босоніжки також – викинути треба. Свекор далеко від неї “не втік”. Так соромно стало. Я розумію, якби не мали, але ж вони мають гроші. Приходимо ми до хати, а на тумбочці телевізора нема. Виявляється, він вже своє віджив, але купувати вони не будуть, бо не хочуть гроші тратити

Моя свекруха не перестає мене дивувати, чесне слово. Мати такі гроші, а ходити в лахмітті… в голові не вкладається. Але одяг це ще пів біди. Коли їй зламався телевізор, вона сказала, шо купувати не буде, бо це дорого. – Обійдемся з дідом!

Ми з чоловіком живемо окремо. Виховуємо трьох дітей. Старшому дев’ятнадцять, а найменшому всього сім. В нас три хлопці.
Ми з чоловіком працюємо. Я на державній роботі – медсестра, а Влад має свою будівельну компанію.

Не скажу, що грошей є дуже багато, але на нормальне життя хватає.

У Влада є ще рідна сестра. Наталі тридцять років, вона не заміжня і дітей немає. Після школи вона поїхала вчитися до Києва і там і залишилася жити.

Наталя орендує квартиру і живе ніби одна, а там хто його знає.

Свекруха зі свекром на двох мають дуже хорошу пенсію. Моїх батьків нехай ховається.

Але якщо моя мама може собі дозволити на Великдень чи інший привід, купити собі новий одяг чи взуття, то свекруха доношує все з часів “за дівки”.

Всі гроші вони переводять в долари і складають. Я спершу ніяк не могла зрозуміти, причину. А виявилося, вони з чоловіком складають гроші на квартиру Наталі, бо вона “бідненька”, одна і їй дуже важко.

Я не знаю, чи Наталя про це знає. Вона собі живе в своє задоволення.

В неділю ми приїхали до батьків Влада. Свекруха якраз з церкви йшла. Людоньки, на ній була така сукня… вся вицвіла, ще й на плечі невеличка дірка. Босоніжки також, що викинути треба. Свекор далеко від неї “не втік”.

Так соромно за них стало. Я розумію, якби не мали, але ж вони мають гроші.

Приходимо ми до хати, а на тумбочці телевізора нема.

Виявляється, він вже своє віджив, але купувати вони не будуть, бо не хочуть гроші тратити.

Читайте також: Як тільки свекруха почула, що я переїжджаю зі своєї квартири в Романову, одразу ж поставила мене перед фактом, що тут буде жити її дочка Олена. Вона якраз на журналістику вступила. – Такий час важкий! Як добре все вийшло! Дякувати Богу! Оренду ми б не стягнули. – Та в мене і в планах такого не було. Це моя нерухомість. Тільки як їй це пояснити? Не хочу я на самих початках зі свекрухою стосунки псувати

Через тиждень мій чоловік привіз їм телевізор, який купив за свої гроші.

Мене ця ситуація дуже дивує.

Складати в трилітрову банку долари, і ходити в лахмітті і їсти найдешевші макарони з капустою? Це взагалі нормально?

Автор – Наталя У.

Передрук заборонено!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page