fbpx
життєві історії
Батьки чоловіка нам на весілля подарували гроші. Якщо чесно, я навіть не знаю скільки. Просто подарували і прошепотіли синові щось на вушко. Конверт з “грошима” теж показали наче всім, але в той же час віддали синові особисто. Потім чоловік нібито “купив” квартиру, зробив ремонт. Одного разу у вихідний ми переїхали в ЙОГО квартиру. Сказав, якщо я дуже хочу свою квартиру, то він не проти, якщо мої батьки теж мені подарують квартиру. Адже весільні подарунки повинні бути рівноцінними

Батьки чоловіка нам на весілля подарували гроші. Якщо чесно, я навіть не знаю скільки. Просто подарували і прошепотіли синові щось на вушко. Конверт з “грошима” теж показали наче всім, але в той же час віддали синові особисто.

Скільки разів я потім не питала його, скільки грошей подарували батьки, він не говорив і тільки віджартовувався, що всі гроші наші.

Потім чоловік нібито “купив” квартиру, зробив ремонт. Весільних грошей не брав, хоча спочатку вони були заплановані на житло. Купив меблі, обладнання та одного разу у вихідний ми переїхали в ЙОГО квартиру.

Він так і сказав, що квартира ця ЙОГО і батьки подарували йому цю квартиру на весілля. А купили до весілля, до шлюбу і йому, а не нам.

Чоловік в дуже делікатній формі мені пояснив, що квартира ця – наша, жити в ній будемо ми, наша сім’я, а якщо я дуже хочу свою квартиру, то він не проти, якщо мої батьки теж мені подарують квартиру.

Адже весільні подарунки повинні бути рівноцінними.

На хвилиночку. Мої батьки подарували НАМ холодильник і великий телевізор, але в нову квартиру чоловік це забирати відмовився. Сказав, що це минуле століття і воно нам ніяк не вписується у новий інтер’єр…

Звичайно, батьки мені квартиру подарувати не можуть і не мають наміру. Але я хочу, щоб чоловік частину квартири подарував мені, а він тільки регоче і каже, що дарувати нічого не збирається. У всі часи чоловік дружину приводив до свого дому. Ось і я повинна вважати, що мене чоловік привів у свій будинок і цей будинок я повинна зробити нашим, затишним, гарним.

А вчора сказав, якщо я не хочу жити в цій квартирі, то можу йти, йому буде більше місця.

Моя мама вважає, що на весільний подарунок у вигляді квартири я теж маю право.

Чоловік коректно їй відповідає, що я маю право на всі весільні подарунки, а ось на квартиру прав не маю.

Виходить, що батьки чоловіка взагалі нічого не подарували, якщо квартиру або “ті гроші” в конверті вони подарували тільки синові?

Ось як бути? Чи повинні батьки дарувати на весілля рівноцінні подарунки?

Чи повинен чоловік віддати мені половину квартири, якщо вона була весільним подарунком?

А чи був подарунок взагалі?

Ці питання не дають мені спокою. Але до юриста ще не ходила. А мабуть таки варто.

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page

facebook