fbpx
життєві історії
Батьки Дениса були категорично проти такого рішення. Я з одного боку їх розумію. Денис єдина дитина, тим більше, він вперше вступав у сімейне життя. Їм, як і всім батькам, хочеться провести цей день незабутньо. Я ж то вже була заміжня, і знаю цю “кухню” навиворіт. Ну не хочу я витрачати гроші на вітер

Батьки Дениса були категорично проти такого рішення. Я з одного боку їх розумію. Денис єдина дитина, тим більше, він вперше вступав у сімейне життя. Їм, як і всім батькам, хочеться провести цей день незабутньо. Я ж то вже була заміжня, і знаю цю “кухню” навиворіт. Ну не хочу я витрачати гроші на вітер.

Мені від бабусі залишилася квартира в районі, в ній я і жила, але, маючи хорошу роботу, я складала на свою рідненьку і в області.

Я вже була один раз заміжня. Тому коли зустріла Дениса, то одразу ж сказала, що весілля ніякого робити не планую. Що це даремна трата грошей. Краще я квартиру швидше куплю.

З першим чоловіком ми розійшлися через півтора року. І в цій ситуації мені було шкода в першу чергу гроші, витрачені на весілля. Як на мене, якщо робити весілля, то шикарне, а якщо просто за столом посидіти людям хочеться, то може і не варто всіх тягнути в ресторан? Від близьких та друзів не раз чула, що жодне весілля не окупилося. Моє, до речі, також.

Батьки Дениса були категорично проти такого рішення. Я з одного боку їх розумію. Денис їх єдина дитина, тим більше він вперше вступав у сімейне життя.

Разом з Денисом ми вирішили трохи пожити до весілля, а заодно все добре обдумати: потрібне воно нам, чи ні.

Поки ми думали настали для всіх скрутні часи. Дениса підставили на роботі і його понизили. Зарплата вже була далеко не та. У мене також почало все з рук валитися. Навіть у свекрів, які так хвалилися хорошим і багатим життям, стало не дуже вже й солодко: бізнес занепав…

Загалом, батьки нарешті зрозуміли, що без шикарного весілля можна і обійтись.

– Це справді дарма викинуті гроші, – сказала свекруха.

Мої батьки, які все це зрозуміли після першого весілля, видихнули з полегшенням, і підтримали дане рішення. З Денисом ми просто розписалися в РАЦСі, а ввечері з батьками відзначили цю подію на дачі.

У весільну подорож ми полетіли в Туреччину. А через пів року купили свою власну квартиру.

Скажіть, а як ви відноситесь до гучного весілля після розлучення? Чи легко вам за один день (день весілля) попрощатися з такою великою сумою? Чи все-таки ми зробили не правильно?

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page

facebook