fbpx
життєві історії
Батьки, друзі, подруги кажуть забудь. Легко говорити… Марічці скоро буде 3 місяці, Толік її не бачив жодного разу і подзвонив 2-3 рази. Бачив дитину лише на фотографіях. І то, я сама вислала, він навіть не просив. Сама кілька разів дзвонила до нього, розмовляв зі мною неохоче

Трохи більше року познайомилася з Толіком. Відносини так швидко розвивалися, що через 4 місяці дізналася, що чекаю дитину. Коли я про це взнала, чесно була здивована, так, як мені лікарі говорили що я не зможу мати дітей. В той же день я повідомила цю новину Толіку. Він був радий, але через 2-3 дні написав, що не готовий одружуватися, і запропонував “прибрати причину”, у відповідь йому я подзвонила і сказала, що не нічого не робитиму.

Я плакала, було прикро. Ввечері він мені сам подзвонив сказав що буде зі мною і з дитиною. Після цього все було добре. Знайомство з батьками (я познайомила його зі своїми батьками, він не знайомив мене зі своїми) він був потайним, про своїх рідних мені нічого не розповідав. Розповів лише те, що в родині у них 8 дітей.

Любив він погуляти, випити, ходити по нічних клубах. Я думала що зміниться! Ну і справа йшла до весілля… На 5-му місяці я прочитала його переписку з дівчатами. Подзвонила йому сказала, щоб більше знати його не хочу, у відповідь він нічого не сказав просто перестав дзвонити і приїжджати. (Разом ми не жили, і я не знала чим він займається після роботи, мені він завжди говорив що вдома, ну а після не знаю що він робив, так як він працював в іншому місті, а я в іншому, бачилися ми на вихідних).

Велике дякую хочу сказати батькам, які прийняли мене вагітну. Час минав, від нього ні слуху і не духу, раз на місяць дзвонив і все. Допомоги ніякої не було. За місяць до пологів подзвонив тверезий, наговорив красивих слів ну я природно повірила, думала на цей раз точно зміниться. До пологів ми добре спілкувались.

Я стала мамою. В той момент Толік працював в іншому місті, сказав що приїде на виписку. Так вийшло, що нас довго не виписували. Толік приїхав, прийшов до лікарні провідати, не тверезий, в мене не було слів. На наступний день нас виписували я йому сказала щоб не приходив, перед батьками було соромно. Він і не прийшов і не подзвонив, і після цього ми не спілкувалися.

Батьки, друзі, подруги кажуть забудь. Легко говорити… Марічці скоро буде 3 місяці, Толік її не бачив жодного разу і подзвонив 2-3 рази. Бачив дитину лише на фотографіях. І то, я сама вислала, він навіть не просив. Сама кілька разів дзвонила до нього, розмовляв зі мною неохоче.

На днях дізналася про його сім’ю, виявляється батьки теж випивають. Живуть окремо від дітей. Діти самі батьки самі (це все що мені розповіли про його сім’ю), про нього знаю тільки те, що він зустрічається з іншою в даний момент.

Ходила до церкви, висповідалася. Священик сказав, що все буде добре. Вірити чи ні, не знаю! Зараз я просто вдячна Богу за таких чудових батьків і за Марічку. Ось і вся історія.

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне – zdrowie.radiozet

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

facebook