fbpx
життєві історії
Батьки мені говорили: він тобі у батьки годиться, це не обдуманий крок! Друзі теж не схвалювали мій вибір, але я вирішила і не хотіла нікого слухати. Подруга, яка раніше мене засуджувала, тепер заздрить

Батьки мені говорили: він тобі у батьки годиться, це не обдуманий крок! Друзі теж не схвалювали мій вибір, але я вирішила і не хотіла нікого слухати. Подруга, яка раніше мене засуджувала, тепер заздрить.

З колишнім чоловіком ми разом вчилися, зустрічалися майже три роки і після закінчення університету вирішили одружитися.

Але спільне життя не заладилося, і ми через рік розлучилися. Благо, дітей не встигли завести, і тому розлучалися безболісно.

Колишній незабаром одружився, а я цілих п’ять років була сама. Потім зустріла чоловвіка, на чотирнадцять років старшого, і зрозуміла, що закохалася! Через рік вирішили одружитися, але мої батьки були проти нашого союзу, за їхніми словами, я роблю необдуманий крок.

Мама й тато говорили, що Вадим мені в батьки годиться, друзі теж не схвалювали мій вибір, але я вирішила і не хотіла нікого слухати, про що досі не шкодую. Було неприємно, але я намагалася не звертати уваги на перешіптування колег по роботі.

Для мене неважливо, що Вадим старший, він турботливий, уважний і цінує мене.

Я не боюся, що він буде мені зраджувати, він мудрий і у нас ніколи не виникає сварок через дрібниці, як з першим чоловіком.

Може, якраз і через різницю у віці, він ставиться до мене поблажливо, як до дочки.

Після народження сина  він став ще більше любити мене, допомагає у всьому. У нього свій маленький бізнес, він повністю мене забезпечив, і я могла б не працювати, але я не можу сидіти, склавши руки, та й робота моя мені подобається. Ось і зараз, після декрету, я вийшла на роботу.

Батьки, бачачи, що я щаслива, змінили своє ставлення до мого чоловіка і часто приїжджають до нас, особливо після народження онука.

Подруга, яка раніше мене засуджувала, тепер заздрить. Скаржиться, що чоловік вдома не допомагає, любить посидіти з друзями в вихідний, а не з нею або дітьми. Адже він працює і йому потрібен відпочинок, а їй, виходить, не потрібен.

Я думаю, що якби залишилася жити з першим чоловіком, у мене було б така само. Тому я дуже вдячна долі за все. а найбільше за мого Вадима!

Автор: Христина

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page