fbpx
життєві історії
Батьки: «Ну чому? Адже ми нічого такого не зробили?»

Колишній чоловік надоїв з допитами:

– На що ти витрачаєш аліменти?

І мова йде не про мільйони, а про нещасні там копійки.

Я розповім, що я можу купити на ці гроші:

– заплатити за місяць за садок.

– оплатити доньці танці, цілих 6 занять, якщо додам ще.

– платити комунальні послуги за дочку 2 місяці.

– купити дві третини зимового комбінезона

І це не все одночасно, як ви розумієте. Потрібно вибирати: або-або.

Колишньому чоловікові немає ніякого діла до потреб дитини, хоча на народження горезвісного спадкоємця наполягав саме він. Я завагітніла на 5 курсі і планувала перенести народження дитини на більш пізній час. Але чоловік, об’єднавшись з моїми батьками, практично змусив мене народити.

Що ми маємо зараз: бабуся з дідусем приїжджають до внучки раз на рік – потискати, колишній чоловік тільки і робить, що трясеться за свої гроші. А то раптом я, безсоромна, на його гроші на Мальдіви поїду. Ходить по моїм подругам і сусідам, все випитує: що я купила, яка у мене зарплата, хто до мене ходить.

Дізнавшись, що у мене є прихильник, іноді ночує під моєю стріхою, колишній чоловік побіг до суду.

– Ця, так звана мати, на гроші дитини, на гроші, що я заробляю, годує і поїть свого коханця! – бризкаючи слиною в різні боки, мій колишній чоловік кричав на всю будівлю суду після засідання. – Її треба позбавити батьківських прав!

Адвокат чоловіка почав його заспокоювати. Так-так, адвокат. Він найняв кращого в місті адвоката, щоб позбавити жадібну мене тих копійок. Адвокат почав питати, чи хоче чоловік подати позов про визначення місця проживання дитини з ним, раз мене треба прав позбавити.

– Ні, звичайно. Що я з дитиною робити буду? До бабусі з дідусем відправлю жити.

Колишній чоловік – сирота, так що мав на увазі явно не своїх батьків. Мої батьки, вражені виступом чоловіка після засідання, задумалися: а дійсно, чому б внучці чи не пожити у них, раз у їх дочки новий мужик?

Для початку, під радісний сміх колишнього чоловіка, нас з донькою вигнали з бабусиної квартири. Слідом за цим була спроба відібрати дитину у бездомної матері. Не вийшло – мій чоловік зняв нам квартиру. А не мати свій кут у власності – не злочин.

Потім, на підставі знімка з соцмережі, де я в ресторані з келихом вина в руках, мене спробували виставити алкоголічкою. До цього часу не вірю – мої власні батьки за фінансової підтримки колишнього чоловіка – він їм адвоката оплачував, хотіли забрати у мене дочку. Дитину, на яку їм всім було всеодно.

Зрештою, мого чоловіка дістали родичі моєї дочки, і він на мені одружився, забравши нас до себе. Нова баба мого колишнього завагітніла і заборонила йому маятися дурницями і розбазарювати гроші з сімейного бюджету. А колишній чоловік і так радий – дитина народиться, він подасть до суду на зменшення виплати на дочку. З батьками я не спілкуюся, а вони щиро дивуються:

– Ну чому? Адже ми нічого такого не зробили?

А аліменти я вирішила збирати. Потім, коли накопичена потрібну суму, орендую місце на рекламному щиті неподалік від будинку колишнього чоловіка. Туди його величезна фото і напис «жаднюга».

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page