fbpx
Суспільство
“Бажаю росіянам, щоб усі їхні “малі батьківщини” стали такими самими, як дідова Заградівка зараз!” – український продюсер Ігор Кондратюк показав село свого дитинства Заградівку на Херсонщині після приходу “російського світу” (відео) і розповів, як налаштовані його рідні, які залишилися в окупації на Херсонщині

Український продюсер Ігор Кондратюк показав село свого дитинства на Херсонщині після приходу “російського світу” і розповів, як налаштовані його рідні, які залишилися в окупації на Херсонщині.

Продюсер поділився зворушливим постом у Мережі про рідне для нього село.

Від цієї історії мурашки по шкірі. Що окупанти зробили з маленькою батьківщиною Кондратюка!
Російські окупанти щоразу доводять – вони нелюди, які вміють лише знищувати та красти. І цьому є докази.

Нещодавно телеведуча Василиса Фролова показала, як російська ракета знищила її рідний та мирний дворик у Харкові. Внаслідок ворожих обстрілів були і жертви.

І ось Ігор Кондратюк також показав, на що перетворили росіяни село його дитинства Заградівку на півночі Херсонської області. Відповідне відео продюсер опублікував у Facebook.

На відео видно зруйновані будинки, де жили мирні люди, і залишки російських боєприпасів, що лежать серед дворів.

Ігор Кондратюк поділився, що у цьому селі він мешкав до шести років, у будинку свого діда.

“Це найкраще село України для мене – Заградівка на півночі Херсонщини. У якому я прожив майже шість років. У дідовому будинку по мамі Федора Зінченка. Крайній будинок біля проходу на річку та стадіон. Дід працював ветеринаром, їздив на бідарці і давав мені тримати віжки (ми називали їх “вожі”). Влітку вдосвіта він мене тягнув на Інгулець. Ловив рибу, а я досипав у човні”, – поділився спогадами продюсер.

За словами Кондратюка, у цьому селі спочиває вічним сном його мами, бабусі, діда та багатьох найближчих родичів.

“Бажаю росіянам, щоб усі їхні “малі батьківщини” стали такими самими, як дідова Заградівка зараз! Саме існування путінської Росії зараз – це суцільна “мова ворожнечі”! – наголосив він.

Раніше Ігор Кондратюк розповів про родичів, які мешкають в окупованій Херсонській області.

За його словами, вони чекають на ВСУ і сподіваються, що незабаром наші захисники виженуть окупантів геть.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел, скрін з відео Ігоря Кондратюка