fbpx
Події
Бебі-бум у Черкаському зоопарку (відео)

Козулі, лемури, хамелеони, а також кролики, морські свинки та козенята – у Черкаському зоопарку справжній бебі-бум, пише 24tv.ua.

Сезон поповнення розпочався у квітні і продовжується до нині.

Так, двійня народилась у родині козуль. Малеча ще ледь стоїть на ногах і боїться відвідувачів, тому не відходить від мами. А зайти до них – проблема навіть для працівників зоопарку, бо батько сімейства захищає родину і обороняється рогами.

“Самка у нас молода. Декілька років тому її принесли люди, знайшли на дорозі. Наша працівниця власноруч вигодувала її козячим молоком. Цього року у неї з’явилося двоє чудових малят”, – розповіла завідувачка відділу ссавців Юлія Івашук.

Читайте також: Під Києвом хлопець зaгuнyв у власний день народження

А маленьке лемуреня народилось два місяці тому просто на очах у відвідувачів. Працівники зоопарку навіть не здогадувались, що самка чекає на поповнення.

“Малятко намагається їсти, але ще у мами п’є молочко. До рук поки не йде, проте саме вже лазить, уже грається. Таке воно у нас потішне”,– зазначила працівниця зоопарку Віра Гнідаш.

Лемуреня швидко стало улюбленцем відвідувачів, тому біля його вольєру завжди черги.

Одні із найдивовижніших малюків зоопарку – 18 маленьких хамелеонів. Вони ледачі, бігають не охоче, лиш рухають очима і вже змінюють колір.

Поповнення є і в тактильному зоопарку. Тут відвідувачі гладять маленьких морських свинок, козенят та кроликів.

Батьками також стали олені та більшість птахів. Загалом приріст у Черкаському звіринці один із найбільших в Україні, каже директор. Для тварин створюють умови, наближені до природних, і для кожного підбирають індивідуальний раціон.

“Десь приблизно 25% тварин черкаського зоопарку розмножуються. Це дуже високі показники, десь приблизно по різним зоопаркам ці показники коливаються від 10-15%”,
– сказав директор Черкаського зоопарку Євген Ван.

Невдовзі очікують поповнення більшість мавпочок, олені, лані та плазуни.

facebook