fbpx
Шоу-бізнес
Бідняков напередодні нападу РФ на Україну відлетів знімати новий випуск на Мальдіви “24 лютого, коли почалася війна, я був за кордоном, найстрашніше було – чекати на дзвінок дружини. Я почув плач доньки”

Бідняков напередодні нападу РФ на Україну відлетів знімати новий випуск на Мальдіви “24 лютого, коли почалася війна, я був за кордоном, найстрашніше було – чекати на дзвінок дружини”.

Український телеведучий Андрій Бедняков розповів в інтерв’ю засновнику інтернет-видання “ГОРДОН” Дмитру Гордону, що 24 лютого, коли РФ напала на Україну, він перебував за кордоном на зйомках, а його дружина та донька залишилися в Україні.

– Ви пам’ятаєте свої відчуття 24-го [лютого, коли почалася війна] рано-вранці? – Запитав у Беднякова Гордон.

– Думав, мені це сниться. Я був за кордоном. Це перша ніч була. Я прилетів на Мальдіви знімати випуск. Прокинувся рано вранці, тому що приходять новини, вже всі були накачані цими новинами. І я прокидаюся і розумію:” Все, почалося”. І так вийшло, що я прокинувся раніше за дзвінок дружини. І ось найстрашніше було – чекати дзвінка від неї. Я сидів і чекав, коли вони самі прокинуться, щоб не нагнітати ще сильніше, – розповів Бідняков.

За словами ведучого, дружина зателефонувала через 15 хвилин.

“Вона сказала: “Нас бомбять”. Я почув плач доньки. Я відчув себе моторошно винним перед ними, тому що стверджував, що такого бути не може. Я був противником усіх цих тривожних валізок, планів “Б”. Я робив усе, щоб вони вірили, що все в нас буде добре. Але в той момент я дуже сильно докоряв, що я полетів, а вони залишилися вдома. Ось це було найстрашніше, – зізнався ведучий.

Андрій Бідняков народився 1987 року в Маріуполі Донецької області. Працював на радіо та телебаченні в Україні та в Росії. У різні роки вів програми “Орел і решка” на телеканалі “Інтер”, “Багач-бідняк” та “Блокбастери” на телеканалі “П’ятниця!”, “Х-фактор” на телеканалі СТБ. З 2021 року вів шоу “Де логіка?” на “Новому каналі”.

Бідняков з перших днів війни пише про неї в Instagram, де має 1,8 млн передплатників.

Одружений з українською актрисою та телеведучою Анастасією Короткою. Вони мають доньку Ксенію, яка народилася у 2015 році.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.