fbpx
Суспільство
“Більше не країна бідності і корупції, як про неї говорили раніше. Зараз Україна – це новий технологічний центр світу. Разом ми можемо нагодувати світ”: У День Незалежності України Президент Володимир Зеленський записав відеозвернення до світової спільноти (Відео)

У День Незалежності України Президент Володимир Зеленський записав відеозвернення до світової спільноти, в якому розповідав про нову українську реальність і досягнення країни.

«У нас є свій Берлін, своя Венеція, свої Мальдіви. Україна зелена, мирна і відкрита», – заявив він.

За словами Зеленського, Україна – більше не країна бідності і корупції, як про неї говорили раніше. Зараз Україна – це новий технологічний центр світу, житниця Європи з найбільш родючими землями, з величезним туристичним та інвестиційним потенціалом.

«Україна – це місце, де ви можете робити справжні відкриття. Україна – це рубіж, за яким відбуваються нові речі», – говорить президент.

У відеозверненні Володимир Зеленський презентує світові сучасну, молоду, мирну і гостинну Україну.

«Поспішайте, найбільша країна в Європі стане справжнім проривом. Україна зараз – це те, що ми можемо створити разом і разом виграти. Весь світ може досягати успіхів з Україною. Уже зараз», – зазначає Президент.

Також президент розповів про сільське господарство, родючі землі України і пообіцяв, що «разом ми можемо нагодувати світ».

«Найбільша країна в Європі покаже справжній прорив», – сказав він.

Відео – Ютуб.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, strana.ua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook