fbpx
життєві історії
– Більше терпіти я не змогла і вигнала геть брехливу свекруху!

Спеціально підготовлено для ibilingua.com

Чомусь мій чоловік, ніколи мені не вірив, що його мама мене терпіти не може. Коли чоловік був поряд, то свекруха така була мила, люб’язна, дружелюбна.

Але тільки чоловік десь відлучався, свекруха в ту ж мить мінялась. Говорила мені різні неприємні слова, бажала втратити дитину. В той час, я під серцем носила її онуку.

Я на це все не звертала уваги. Побажання свекрухи, що не збулися. У мене появилась здорова донечка. Свою неприязність, свекруха перенесла на внучку. Але тут не розумію чому? Чому вона свою рідну онучку так ненавиділа?

Побажання свекрухи не справдилися – у визначений термін я народила здорову дівчинку. Свою неприязнь до мене, мати чоловіка перенесла і на внучку.

І так само свекруха поводилась погано іх онучкою: при чоловікові вона мило тетёшкала дитину, як тільки він пропадав з межі видимості, свекруха відразу кривилася і і прибирала від себе внучку, ніби противну жабу. Коли доньці було 11 місяців, мене примудрився потрапити в лікарню з апендицитом.

Ми домовились з чоловіком, що він возьме відпустку і посидить  з дочкою. Я навіть думати не хотіла про допомогу свекрухи. І яіз спокійною душею відправилась в лікарню.

Після майже однорічного декрету, я насолоджувалася тишею. спокоєм і відпочинком. Я відпочивала від кольок, пляшок і лізуть зубів. Я дзвонила, чоловік доповідав, що все у них добре і все випитував, коли мене випишуть.

Я хотіла зробити їсм сюрприз та чоловікові я назвала дату виписки на день пізніше, ніж вона відбулася насправді.

Викликала таксі, зібралавсі свої речі і поїхала додому. Заходячи в під’їзд, я почула крикри свекрухи і плач дочки.

– Жери, я тобі сказала! Я не – твоя нікчемна матуся. По-хорошому прошу, жери. Ах не хочеш? – і дочкин плач. Я зайшла в квартиру і з порогу накричала на свекруху:

– Хто дав Вам право бити мою дитину? Пішли звідси геть?

Читайте також: – Ти вийшла за багатого, терпи, я терпіла, і всі жінки повинні терпіти! А що, краще б вийшла заміж за бідного Ваньку, який тобі подобався? І що б у тебе було? Нічого! – говорила мама мені

На рахунок бити – я не перебільшила, на дочкиной стегнами був виразний слід від п’ятірні її бабусі. Я обняла доньку і ще раз вказала свекрухи на двері, вона пішла. Мені було дуже прикро: ну не можеш ти мене терпіти, дитина то нівчому не винна?

Коли дочка заспокоїлася, я звернула увагу на тарілку з її обідом. Не знаю, що це було за їда, але, на мій погляд, навіть свиней краще годують. Я зателефонувала чоловікові. Він з ходу почав брехати, що дочка спить, а він миє посуд.

– Мила, у мене друга лінія, я пізніше подзвоню. – сказав чоловік і відключився.

Те, що «друга лінія» ще йому не подзвонила, було дивним. Чоловік передзвонив, як і обіцяв, але я не брала трубку. Я була зайнята – тихенько збирала його речі.

Ноутбук чоловіка був включений, і я відволіклася від збірки речей і глянула на екран ноутбука. У браузері на нього відкрите сторінка із запитом:,, Як повернути сина додому до матері”.

Коли я подивилася історію браузера, у мене волосся на голові стало дибки: Як позбутися від дружини сина; Як вапна дружину сина; Як боротися з цією тварюкою що забрала у матері сина; Тактика розумної свекрухи; Як допомогти синові розлучитися і відібрати дитину у колишньої дружини.

Це були дивні пошукові запити. Решта навіть писати не хочу, щоб подібна гидота не закріпилася в пам’яті. Я тихенько опустилась на землю і заплакала.

Я не розуміла причини, чому вона мене так не люила? Що я такого зробила поганого?

Через годину приїхав чоловік, з квітами, і з порога став вибачатися за обман.

Він теж хотів зробити мені сюрприз – йому підкинули дуже вигідний проект, за результатами якого чоловік хотів відправитися всією сім’єю відпочивати.

Я показала йому фотографію відбитка руки його матері на нашій доньці – голослівно звинувачувати було марно. Чоловік ніколи не вірив в лукавість матері.

Я показала йому історію браузера на ноутбуці. Чоловік здивувався і мовчки одягнувся та пішов:

– Я скоро повернусь. Мені треба задати мамі пару питань.

Повернувшись від свекрухи, чоловік обняв мене і сказав, що вона більше в нашому житті не з’явиться. Він відмовився розказувати, що між ними відбулося.

Звичайно, я хотіла, щоб моя лукава свекруха зникла з мого життя. Але ж не ціною знущань над моєю дитиною.

Я пробачила чоловіка за обман – він дійсно хотів як краще, тим більше у нього і думки не виникло, що його мати може нашкодити власній онуці.

Я бачила, як важко чоловікові: він розчарувався у свої матері.

Ось чого свекруха домоглася своєї ненавістю і своїми вчинками: її власний син від неї відмовився.

Увечері, коли чоловік заснув, я лежала і думала про те, що все могло закінчитися набагато гірше, якби чоловік був маминим синочком.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Тоді підписуйтесь на нашу сторінку у фейсбук за посиланням  ibilingua.com

facebook