fbpx
Цікаве
Біля Полоцька в 1376 народився один з найбільших пророків Василь Немчин, білоруський Нострадамус. Які пророцтва великого пророка Василя Нємчина справдилися і що він говорив про майбутнє? У передбаченнях віщуна, як виявилося, є і про наше сьогоднення. Про яку саме Русь говорив Нємчин? За його життя ні про яку «Росію» знати не знали: “Правитимуть біси під чужими стягами”

Біля Полоцька в 1376 народився один з найбільших пророків Василь Немчин.

Які пророцтва великого пророка Василя Нємчина справдилися і що він говорив про майбутнє? В його передбаченнях, як виявилося, є і про наше сьогоднення.

Він 30 років писав монографію, в якій написав про всі події, що були йому показані ангелами. Прожив Німчин лише 38 років, проте за цей час він встиг багато.

Найвідоміші пророкування віщуна.

Всі свої пророцтва Нємчин перевіряв за допомогою астрології, в якій добре розумівся. Саме вона допомагала йому відрізнити справжні пророкування від так званих підступів диявола.

До слова, багатьом не подобається той факт, що астролога вважають російським, адже насправді він із Білорусії. Якийсь час чоловіка навіть називали «білоруським Нострадамусом».

Усі астрологи-початківці повинні вивчити роботи Німчина. Павло Глоба, наприклад, дізнався чимало корисного із спадщини Василя. На жаль, рукописи провісника знайти зараз практично неможливо. За чутками, вони знаходяться в архіві Полоцького монастиря, а також їх ретельно приховують кілька старообрядницьких бібліотек.

Цікавим є факт, що пророк народився в рік повернення комети Галлея. Однак це не дає нам права повністю довіряти всьому, що писав Василь у своїй монографії. Там він багато міркував про майбутнє Русі, що ввело в оману тих, хто намагався розшифрувати записи.

Про яку саме Русь говорив Нємчин? За його життя ні про яку «Росію» знати не знали. Були лише Біла Русь і Велике Литовське князівство.

Більшість пророцтв Німчина не піддається розшифровці. Проте Павло Глоба зумів виділити кілька ключових моментів, які варто знати всім, кому небайдужі долі слов’янського народу.

По-перше, Нємчин каже, що в наш час «Росією правитимуть біси під чужими стягами».

По-друге, Василь стверджує, що невдовзі біля Русі відбудеться грандіозна битва з темними нечистими силами.

Павло Глоба розшифрував частину пророцтва, де йдеться про порятунок Русі. Нібито будуть три титани, які зможуть налагодити все. Один із них буде тим, хто зупинить злісного карлика, який захопив владу і зараз вирішує долі народів. Цей титан «матиме добро на початку прізвиська».

Можливо, Нємчин дає нам якийсь натяк на прізвище визволителя-велетня.

Поживемо-побачимо, на скільки можна вірити білоруському Нострадамусу.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.