fbpx
Шоу-бізнес
Білик розповіла, що чоловік Повалій – Ліхута підтримує РФ та радіє

Від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну співачка Таїсія Повалій та її чоловік, продюсер Ігор Ліхута, вирішили підтримувати вчинки РФ.

Зокрема, українська співачка Ірина Білик розповіла, що Ліхута ще й тішиться тому, що відбувається з українцями та знищуються міста та селища.

Білик зізналась, що це їй повідомили знайомі.

“Я бачила людей, які мені розповідали, що зараз відбувається з Ігорем Ліхутою. Він сидить, дивиться в телевізор і радіє з того, що відбувається з нами тут”, – розповіла Ірина Білик у програмі “Ранок з Україною”.

До слова, співачка викреслила зі свого життя імена українських артистів, які живуть в РФ, мовчать про війну та підтримують. Жодного співчуття до таких, як Повалій, Ані Лорак у Ірини Білик немає.

“Я викреслила ці імена назавжди”, – додала Білик

Зазначимо, Таїсія Повалій жодного разу не висловилася щодо вторгнення Росії на територію України. Коли в Україні йде війна, яку вороже розв’язала Росія, виконавиця розважала росіян на концерті до Дня перемоги.

Ба більше, вона ще й виконала українську композицію – “Пісня про рушник”. А от її чоловік, продюсер Ігор Ліхута жодного слова не сказав про війну в Україні.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

You cannot copy content of this page