fbpx
Шоу-бізнес
Благодійний концерт Кароль і не тільки, в Алмати, розпочався зі скандалу: стало відомо, що ж таке спровокувало “бурю” (відео)

Благодійний концерт Кароль і не тільки, в Алмати, розпочався зі скандалу: стало відомо, що ж таке спровокувало “бурю”.

Звісно, це не приємно…

У місті Алмати – колишній столиці Казахстану, на благодійному концерті Voice of Peace виступили наші артисти – Тіна Кароль, Дмитро Монатік та Надя Дорофєєва. У своїх соцмережах артисти виставили фото та відео виступів, судячи з яких українців дуже тепло приймали у цій країні. Але в ютуб є й інші відео: як виявилося, благодійний захід розпочався з “бурі” між відвідувачами та охороною.

На вході до зали глядачам говорили, що проходити із прапорами України, символікою на тілі чи одязі – заборонено. У шанувальників відбирали прапори України, змушували стирати символіку з тіла та переодягатися, якщо вона була на одязі.

“Концерт ще не розпочався, а у людей відбирають прапори та стирають принти, намальовані на обличчях. На концерті був великий натовп людей, які підтримують Україну. Але їм не дали висловити своєї громадянської позиції на Voice of Peace. Вважаю, що це нонсенс”, – написав один із очевидців, чиї слова передали журналісти The Village Казахстан.

Фото – скріншот з відео