fbpx
Молитва
Благословення матері – дуже сильне! Дізнайтеся, як правильно це зробити

Материнська любов – це дуже потужна сила! І зовсім неважливо, скільки років вашій дитині – 5 або більше, благословити ніколи не пізно!

Сильнішого оберега, ніж благословення мами – не має. Адже мама – найголовніша людина в житті дитини. Якщо дитина часто хворіє – благословіть її обов’язково. Джерело

Навіть якщо у дитини все добре, благословіть, щоб захистити від зависників.

Змінити життя дитини здатне материнське благословення. Не пошкодуйте кілька хвилин.

Вперше благословення згадується в Старому Завіті Біблії. Його дав Бог Адаму і Єві, коли поставив управляти раєм і наповнювати землю.

Як воно діє

Мама до кінця своїх днів пов’язана невидимими нитками з дитиною. Її важливість важко переоцінити. Екстрасенси стверджують, що на кожного з нас мати має вплив на рівні тонких матерій.

Енергетично, дитина – продовження матері. Саме тому вона може змінювати його долю. І від того, в яке русло вона захоче цю саму долю направити, залежить його подальше життя.

Благословляти потрібно перед будь-яким значущою подією, не лише перед початком самостійного життя або сімейного життя. Наприклад, купівлею або продажем квартири, переїздом, підставою бізнесу.

Суть полягає в тому, що мати створює навколо дитини своєрідний захисний кокон, який не дозволяє йому потрапляти в неприємності і направляє всі дії в правильне русло.

Навіть на найбільших відстанях діє цей оберіг. Вважається, що людина, яку благословила мати, стає невразливою.

Відмовляти в благословенні не можна, навіть якщо справи, на які потрібно давати благословення, батькам не подобаються, інакше дитини можуть підстерігати невдачі, що загрожують життю і здоров’ю.

Читайте також: Молитва до Святої Анни, яку має прочитати кожна жінка 7 серпня

Як це зробити

При благословенні на серйозні вчинки матері треба прочитати молитву, а потім сказати побажання. При всьому цьому не обмежуйте можливості дитини побажанням конкретних дій і не обговорюйте шляхи досягнення мети.

Далі, протягом семи днів, читайте молитву благословення вранці і ввечері. Перші хороші результати і зміни, навіть маленькі, підуть вже через тиждень.

Якщо змін немає, повторіть благословення і простежте за результатами на сьомий день. Материнське благословення можуть отримати навіть сироти, які не знають своїх батьків. Ангелом-охоронцем для дітей завжди є душа мами, до неї завжди можна звернутися!

Текст молитви »Благословення матері»

Господи Ісусе Христе, Сину Божий, молитвами Пречистої Твоєї Матері вислухай мене, грішну і недостойну рабу Твою.

Господи, в ласці Своїй владі чадо моє, помилуй і спаси його імені Твого ради.

Господи, настави його на істинний шлях заповідей Твоїх і подай його і просвіти світлом Твоїм Христовим, на спасіння душі і зцілення тіла.

Господи, благослови його в будинку, біля будинку, в школі, в поле, в роботі і в дорозі, і на кожному місці Твого володіння.

Господи, збережи його під покровом Твоїм Святим від кулі, що летить, стріли, ножа, меча, отрути, вогню, потопу, від смертоносної виразки (промені атома) і від наглої смерті.

Господи, захисти його від видимих ​​і невидимих ​​ворогів, від усяких бід, зол і нещасть.

Господи, зціли його від будь-яких хвороб, очисти від усякої скверни (тютюну, наркотиків) і полегши його душевні страждання і скорботи.

Господи, даруй йому благодать Духа Твого Святого на многії літа життя, здоров’я і здорового розуму.

Господи, Додай і зміцни його розумові здібності і тілесні сили.

Господи, дай йому Твоє благословення на краще сімейне життя .

Господи, даруй і мені, негідній і грішній рабі Твоїй, батьківське благословення на чадо моє в даний час ранку, дня, вечора і ночі імені Твого ради, бо Царство Твоє, всесильне і всемогутнє.

Амінь.

facebook