fbpx

Блогерка, журналістка і колишня Віталія Козловського Раміна Есхакзай підняла питання стосовно мовної ситуації в Україні: “Я не хочу говорити українською мовою. В мене такий психотип, коли кажуть, що я погана, коли мене гноблять, я не стану краще. Ось ці люди, які сіють ворожнечу, вони українською мовою співпрацюють з окупантами”

Блогерка, журналістка і колишня Віталія Козловського Раміна Есхакзай підняла питання стосовно мовної ситуації в Україні.

У відеозверненні, яке Раміна опубліувала в Інстаграмі, дівчина закликала не вестися на маніпуляції політиків та не нав’язувати свої погляди стосовно мови.

“Я не розумію, чому у вас виникло питання з приводу знання української мови. Я не розумію, чому ви йдете на ці маніпуляції, якими займалися політики. Ви знаєте, вони завжди маніпулюють тим, що болить. Вони хочуть урвати собі більше голосів тим, що викликають у людей емоції”, – сказала Раміна.

Блогерка зазначила, що мова, віра та релігія вже давно є тригерами для людей.

“Коли ви починаєте ділити людей на схід України, захід України. Ми все – Україна. Це наша єдина держава. Так, коли живеш в Україні треба знати мову, треба гарно писати українською. Але не можна ділити людей на хороших і поганих, тих, хто спілкується українською і не спілкується нею”, – наголосила Раміна.

“Всі ми хочемо миру. Те, що ми будемо між собою сперечатися і казати, що якщо ти зі Сходу, то ти більш винний у війні. А якщо ти на Заході, то ти більше українець. Це лицемірство. Ось ці люди, які сіють ворожнечу, вони українською мовою співпрацюють з окупантами”, – затвердила Есхакзай.

За словами Раміни, коли їй “тичуть”, що вона погана, вона не відчуває себе українкою.

“Я не хочу говорити українською мовою. В мене такий психотип, коли кажуть, що я погана, коли мене гноблять, я не стану краще. Якщо ви хочете, щоб люди змінилися, треба з ними добре спілкуватися і не насаджувати якісь свої бажання. А зробити так, щоби вони самі захотіли перейти на українську, або частково перейти. Це все треба робити з благими намірами”, – підсумувала Раміна Есхакзай.

Слава Україні і ЗСУ!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page