fbpx
Шоу-бізнес
Близький друг Руслани Писанки розповів про останню розмову з нею та її сподівання: артистка хотіла жити: – Я зараз розумію, чому вона обрала Німеччину – гадала, що місцеві лікарі їй допоможуть

Близький друг Руслани Писанки розповів про останню розмову з нею та її сподівання: артистка хотіла жити і сподівалася на німецьких лікарів.

Про це розповів друг телеведучої, актор Владислав Горянський.

Він згадує, що помітними погіршення стану здоров’я артистки стали ще взимку, коли Русдана знепритомніла на сцені.

– Хто що про її хворобу сьогодні говорить, але ознаки були й раніше, просто ми не розуміли чи не хотіли розуміти. Востаннє на сцені вона знепритомніла і вже одночасно зламала ногу. Напевно, це був сигнал, що там таки щось негаразд. І до цього вона мала випадок на сцені, коли вона непритомніла. Напевно, це були симптоми, – розповів Горянський.

Він також говорить, що пані Руслана виснажувала себе великою кількістю роботи на телебаченні та у театрі.

окрім того, її стан також суттєво підкосив відхід мами:

– Я Русі багато разів говорив – ти в такому жорсткому режимі працюєш, відпочивай більше, знаходь час. Але вона такий трудоголік, що для неї відпочинок був ненормальним станом. Хоча треба було зупинитися. Вона дуже багато всього на себе вантажила. А ще останнім часом Руся повернулася на ТБ. Плюс гастролі, плюс у неї мама сильно хворіла. Мами ж у Руслани не стало місяць тому, і на неї це дуже вплинула. Тому все накопичилося і вилилося у сумний фінал.

За кілька днів до того, як Писанка пішла з життя, Горянський спілкувався телефоном з Писанкою і поділився, що вона була життєрадісною та оптимістичною. Він вважає, що Руслана виїхала до Німеччини, бо вірила, що там лікарі зможуть їй допомогти. Але вночі 19 липня їй різко стало зле.

– Я зараз розумію, чому вона обрала Німеччину – гадала, що місцеві лікарі їй допоможуть. Там Русі днями зробили операцію, яка минула успішно. Два дні тому я з нею розмовляв, вона була весела, все начебто було нормально і не віщувало такої біди. А сьогодні вночі їй стало погано і все, – розповів учора, 19 липня, актор.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.