fbpx
життєві історії
Борис був ідеальним чоловіком. Єдиний мінус – одружений. Я не наполягала на тому, щоб він покинув свою Руслану. Мені було добре й так. Та одного дня я зрозуміла, що чекаю дитину. – Тобі не прийдеться працювати. Сиди дома з сином. Ти ж розумієш, моїх доходів хватить, щоб забезпечити дві сім’ї, – говорив він. Я спершу хотіла чинити опір, але обдумавши всі наслідки – змирилася!

Борис був ідеальним чоловіком. Єдиний мінус – одружений. Я не наполягала на тому, щоб він покинув свою Руслану. Мені було добре й так. Та одного дня я зрозуміла, що чекаю дитину. – Тобі не прийдеться працювати. Сиди дома з сином. Ти ж розумієш, моїх доходів хватить, щоб забезпечити дві сім’ї, – говорив він. Я спершу хотіла чинити опір, але обдумавши всі наслідки – змирилася!

Борис сказав про це Галині під час телефонної розмови. Ще кілька років тому він запевняв її в тому, що у них все буде чудово і навіть був радий тому, що дівчина подарує йому дитину. А тепер він їй зателефонував і став перераховувати труднощі, а потім завів розмову про швидке банкрутство та звільнення.

– Галю, ти на мене не злись, у мене зараз не легкі часи. Я більше тебе не утримуватиму, а про Тимофійка піклуватися буду. Я днями заїду.

А вона в цей ледь встояла на ногах. Перша думка, яка спала їй в голову: “Ну я і не мудра була!”.

Галя подивилася на сина, Тимофій грав солдатиками: він їх розставляв та прибирав танком. Найдивніше для неї стало те, що в сині вона побачила Бориса. Він був точною копією батька. Вона одразу ж прогнала цю думку.

Коли вони тільки з Борисом познайомилися, то він їй признавався у вічному коханні і казав, що розлучиться. Вони почали зустрічатись. Раніше Галина працювала фотографом: вона любила подорожувати та вела сучасний спосіб життя. Модний та просунутий!

Вона вважала себе фаталісткою і життя сприймала, наче зміну декорацій під час п’єси. Хто саме писав її “п’єсу”, вона не думала. За своє особисте життя вона ніколи не хвилювалася. Вважала, що на все свій час. Потім у її історії з’явився новий персонаж, після чого вона перетворилася на героїню-коханку. Їй подобалися стосунки без зобов’язань.

Борис їй також подобався. Він був старший від неї на шістнадцять років. Він був солідним, надійним та доглянутим. Однак від дружини він не поспішав іти. А потім, після того, як Галина дізналася, що чекає дитину, повідомив, що може запросто утримувати дві родини.

Чи думала Галина про те, що жити на дві сім’ї – це ненормально? Зараз вона каже, що це все усвідомлювала. Спочатку вона чинила опір, а потім змирилася.

Після появи на світ Тимофійка вона пішла у декрет. Вона могла б продовжувати працювати, але Борис наполіг, щоб вона займалася сином. Вона спочатку опиралася.

Але Борис не розумів, навіщо їй робота, адже грошей у нього більш ніж достатньо. Вона сподівалася на те, що настане час і він стане відомим банкіром і розлучиться з дружиною, після чого вони житимуть разом у розкішному особняку.

Ось так Галя з просто “лівої жінки” перетворилася на утриманку з дитиною. Вона більше не могла підтримувати стосунки зі своїми подругами.

За цей час вона лише один раз вирвалася до Таїланду. Після повернення на неї навалилася якась неймовірна туга. Їй навіть здалося, що в квартирі повітря просякнуте цією неймовірною тугою. У неї почали псуватися стосунки з Борисом. Вона бачила, що він утомився від життя на дві сім’ї. Потім банк, у якому працював Борис збанкрутував, а його репутація чорною плямою лягла на його топ-менеджера. Борис, звичайно, знайшов іншу роботу, але там вже була зовсім інша зарплата.

Галя не опустилася до дзвінків дружині Бориса та не просила розлучення у Бориса. У її житті знову змінилися декорації. Вона заблокувала номер Бориса та щиро вірить, що вона зробила це назавжди!

З цієї історії вона винесла один важливий урок: неможливо побудувати справжні стосунки на хисткому фундаменті, так само, як і неможливо всидіти на двох стільцях одразу. Чому ця історія навчила Бориса, ніхто не знає, та це й нікому не цікаво.

Галина дістала з антресолей фотоапарат, що припав шаром пилу, і знову почала фотографувати!

Фото ілюстративне