fbpx
життєві історії
Брат щиро дивувався, чому ж ми з мамою його дружину не любимо. А за що її любити? Нахабства вистачило в чужий будинок з чужою дитиною прийти та ще й допомагати ми їй з немовлям повинні? Дружина брата вважала, що раз брат прийняв дитину, то і ми приймемо. Прорахувалася вона!

Коли брат прийшов з армії, його дівчина була на четвертому місяці. На побачення вона до нього не їздила. Ясен пень – чужа дитина. Брат на ній все одно одружився і привів її в наш будинок, з чужою дитиною.

Брат щиро дивувався, чому ж ми з мамою, дружину його не любимо. А за що її любити? Нахабства вистачило в чужий будинок з чужою дитиною прийти та ще й допомагати ми їй з немовлям повинні?

Дружина брата вважала, що раз брат прийняв дитину, то і ми приймемо. Прорахувалася вона. Ще й відпочивати хотіла. Брат на добу, вона біжить одразу:

– Надь, подивишся за племінником? Я відпочину сходжу, з подружками пошепчусь.

Нормально, та? З племінником. Та який він мені племінник? Добре вона влаштуватися хотіла: я, значить, з чужою дитиною сиджу, а вона далі братові роги наставляти піде?

– В будинку сиди. Їжі немає, підлоги не миті. Зібралася вона. Не буду з ним сидіти. Твоя дитина – сама і сиди.

Ми з мамою дивом розвели їх просто всіма правдами і неправдами. Вижили нахлібницю з дому. Брат з нею розлучився коли, ми вдома стіл накрили, свято влаштували. Там я познайомила брата з подружкою своєю.

Закрутилося у них, через рік одружилися, дитинку народили. Нашу, не рівня попередньому «племяннику».

А тут як грім серед ясного неба: колишня дружина брата на аліменти подала. І адже суд на її сторону встав. Суддя пояснила: раз брат знав, що дитина чужа, а все одно на себе записав – значить тато, і змінити це ніяк не можна.

Тепер брат, через помилки молодості, повинен забезпечувати чужу дитину і на шкоду власному синові. А дружина його колишня ходить задоволена і говорить:

– Я від вас натерпілася свого часу, тепер ваша черга мучитися.

І адже права, мучимося. Брат – єдиний годувальник у родині, у нього і так невелика зарплата. А ще й цій треба частину віддавати. Навіщо так робити? Навіщо людям життя псувати?

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page