fbpx

Брат з сім’єю переїхав жити до бабусі. Було узгоджено, що вони доглядають за нею, тому і квартира їхня. Я дала згоду, бо маю де жити. Але Олена, як прописку побачила, то про бабусю забула. Мама приходить і миє і готує їм. А недавно мені сказала, що перед Різдвом взагалі забере її до себе, щоб не мотатися між двома квартирами і роботою. Але Олена цього і домагалася. Всім своїм родичам вона розказує, що квартиру подарували їй, а ґаздує в ній насправді свекруха

Брат з сім’єю переїхав жити до бабусі. Було узгоджено, що вони доглядають за нею, тому і квартира їхня. Я дала згоду, бо маю де жити. Але Олена, як прописку побачила, то про бабусю забула. Мама приходить і миє і готує їм. А недавно мені сказала, що перед Різдвом взагалі забере її до себе, щоб не мотатися між двома квартирами і роботою. Але Олена цього і домагалася. Всім своїм родичам вона розказує, що квартиру подарували їй, а ґаздує в ній насправді свекруха.

Мені дуже шкода маму. Вона розривається між роботою, своєю квартирою і доглядом за бабусею. Олена ж в свою чергу себе виправдовує тим, що в неї на руках півторарічна дитина.

Як на мене, раз дружина брата така “мудра”, то нехай переїжджає на орендовану. Але мама того в очі невістці і сину не скаже, тому готова стареньку маму до себе забрати, лиш би не бачитися лишній раз з Оленою.

Мені дуже шкода своїх батьків. Все життя вони важко працювали. Тато мій шахтар і вже давно на пенсії. Мама працювала на різних роботах, але на даний час працює в аптеці поблизу дому, там вона не за прилавком стоїть, а прибирає.

Моя бабуся, мамина мама, вже старенька, їй 76 років, але з кожним роком вона здає.

Коли мій старший брат одружився, то з дружиною пішов жити на орендовану. Я жила з батьками, але за рік часу і сама заміж вийшла. Ми з чоловіком маємо своє житло і виховуємо синочка, якому два роки.

В брата також росте дев’ятирічний син і рік тому з’явилася ще й донечка.

Брат з Оленою ніби й збирали на своє житло, але то корона то повномасштабне…

Так і вийшло, що після 24 лютого, коли брат втратив роботу, на сімейній нараді було прийнято рішення, що квартира бабусі переходить йому. Але вони з Оленою мають за нею доглядати.

З того часу вони і живуть з бабусею, але щоб сказати, що Олена щось біля бабусі та й робить, не можу.

Мама окрім свого дому і аптеки, літає ще й через день до бабусі, бо та або ж голодна, або ж в бардаку живе.

Олена каже, що не встигає, бо двоє дітей, а мама така людина, що нічого невістці не скаже. Ось і розривається між двома будинками і роботою.

Мама ж приходить до них і прибирає і готує, а інколи і сорочки сину прасує, бо той немає в чому на роботу йти.

Я вже говорила мамі, що це занадто.

– Їм квартира на голову впала, лиш бабусю доглядайте, але їм і це важко. То нехай на свою орендовану йдуть, раз такі мудрі.

Розумієте, Олена замість того, щоб подякувати мамі, чи просто промовчати, ще й наговорює на неї.

Я в неділю бабусю провідувала, так вона мені казала, що Олена по телефону всім жаліється, що свекруха не дає їй нормально жити в своїй же квартирі, а приходить і порядки свої наводить.

– Я не маю права навіть чайник переставити. Той “керівник” приходить і керує наліво і направо, як в себе дома.

Я мамі розказала, як її невістка “любить”, та мама замість того, щоб розгон зробити, вирішила, що на Різдво маму до себе забере жити назавжди, щоб не бігати і лишній раз не бачитися з невісткою.

Я вважаю, що вона таким вчинком лиш послугу невістці зробить.

Думаю, Олена саме цього і добивалася.

Але ж це смішно. Квартиру їй давай, а за бабусею самі доглядайте.

Як переконати маму, щоб не робила такої помилки, а провчила Олену?

Автор – КАРАМЕЛЬКА

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube

You cannot copy content of this page