fbpx

Брату було дев’ятнадцять, як мама з подругою поїхала на заробітки. Моє завдання тоді було, гарно вчитись у школі і самостійно давати собі раду в побуті. Мій брат Дмитро, замінив мені батька, він у свої дев’ятнадцять вже підробляв на роботі, щоб нас утримати, допоки мама там не заробить кошти і не почне нам пересилати. Так ми жили два роки, а потім дівчина Дмитра дізналась, що при надії

Чим тільки моя мама думала, коли покинула нас з братом і поїхала з подругою за кордон, в пошуках кращого життя.

Моє життя з самого малечку було приречене на злидні. Жили ми бідно, тато часто заглядав до чарки, мама важко працювала на двох роботах, щоб хоч якось нас прогодувати. А потім ця недуга і взагалі забрала тата.

З самого малечку ми були привчені до самостійності, адже щоб вижити, повинні були вчитися давати собі раду.

Брату було дев’ятнадцять, як мама з подругою поїхала за кордон на заробітки

Моє завдання тоді було, гарно вчитись у школі і самостійно давати собі раду в побуті.

Мій брат Дмитро, замінив мені батька, він у свої дев’ятнадцять вже підробляв на роботі, щоб нас утримати, допоки мама там не заробить кошти і не почне нам пересилати.

Так ми жили два роки, а потім дівчина Дмитра дізналась, що при надії.

На весілля мама не змогла приїхати, тай весілля толком ніякого і не було, так, розписалися і відсвяткували в сімейному колі.

Дмитро пішов у зяті і залишив мене саму, час від часу заходив подивитись, чи даю я собі ради, давав мені кошти. В школі майже ніхто не знав, що я живу сама, тай знати це непотрібно було нікому.

Моя сусідка мала зв’язки і допомогла мені вступити в училище.

Там я і зустріла його, свого вчителя з географії. Це було кохання з першого погляду, щоправда зустрічались ми таємно, адже мені ще не було тоді вісімнадцять.

Брат і мама нічого не знала про ці стосунки, у брата своя сім’я і він важко працював, у нього просто не було часу щоб сильно цікавитись моїм життям.

Він видавав мені кошти на тиждень і питав, чи потрібна ще якась допомога.

Мама закордоном зустріла своє кохання, та й ми з братом були не проти цих стосунків, адже вона з від батьком “нажила” і має право на щастя.

Сьогодні мені дев’ятнадцять, я навчаюсь на другому курсі і я дізналась, що ношу під серцем малюка.

Батько моєї дитини виявився одруженим чоловіком, брат коли дізнався, то дуже засмутився і сказав, що мені буде важко самій виховати цю дитинку.

Мама відмовляється приїхати і мене підтримати. Якщо чесно, то я сильно хочу цього малюка, та не знаю, чи зможу дати йому майбутнє…

Що мені робити? Куди гукати про допомогу? Я хочу бути щасливою, та не знаю як?

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube”

You cannot copy content of this page