fbpx
Шоу-бізнес
Брежнєва та Меладзе розлучаються. У продюсера в росії крупний бізнес, який він боїться втратити, порушивши мовчанку, – РосЗМІ

Брежнєва та Меладзе розлучаються. У продюсера в росії крупний бізнес, який він боїться втратити, порушивши мовчанку, – РосЗМІ

Шлюб зіркового подружжя – співачки Віри Брежнєвої та композитора і продюсера Костянтина Меладзе тріщить по швах.

Як повідомляє низка росЗМІ, причиною конфліктів у родині ось вже три місяці як є повномасштабна війна Росії проти України. Як відомо, з початком вторгнення РФ на територію нашої країни, Брежнєва про це одразу написала в своєму Instagram та поїхала волонтерити у Польщу і активно допомагати українцям.

Тим часом, подейкують, що Костянтин Меладзе проводить час в Італії, де хоче перечекати війну. Продюсер, на відміну від зіркової дружини, ще жодного разу не висловився про війну Росії проти України.

Ба більше, Меладзе, який має крупний бізнес у Росії, боїться його втратити, тому сам мовчить. Втім, висловлювання та дії Брежнєвої також можуть вплинути на розвиток бізнесу Меладзе в Росії. І на цьому фоні подружжя теж сперечається.

Самі Меладзе та Брежнєва ці чутки поки ніяк не коментували. Однак факт залишається фактом – Костянтин Меладзе дійсно мовчить про війну в Україні, натомість як його дружина Віра Брежнєва та брат Валерій Меладзе активно кричать про те, що Росія напала на Україну.

Фото – скріншот з відео