fbpx
Цікаве
Будьте щасливими у відносинах! 2 простих правила: як же чітко і правильно сказано!

Відносини повинні приносити радість!

 

Почуття доповнюють життя, дають затишне місце, повне любові і радості, куди хочеться повертатися після важкого дня. Цього немає і перебування поруч з другою половинкою морально виснажує за вечір, як не вимотує і робочий тиждень? Припиняйте.

Відносини – для радості. Це не вимагає доказів.

Не потрібно звикати до скандалів і важких розмов, які ні до чого не приводять. До взаємних претензій, які з кожною сваркою проникають корінням все глибше в минуле, і вам пригадують усі гріхи, починаючи з пропусків тихої години в дитсадку. Тут варто зазначити, що конфлікти – це нормально, але після них повинно ставати краще, а не гірше. Якщо стає гірше – значить з вашим союзом щось не так.

Коли з відносин пропадають радісні моменти – відносини не приносять користі. Все здається просто. Але багатьом чомусь простіше роками пережовувати образи. Втрачати час і сили на непотрібних розборках.

Як тільки помічаєте, що мета суперечки не знайти рішення, а вколоти якомога болючіше – заткніться. Перервіться на чай.

Якщо співрозмовник хоче тільки перерахувати в черговий раз список своїх претензій – йдіть. Не ведіться на нав’язане почуття провини! Почуття – не для пошуку винних. Люди повинні залишатися разом, тому що їм добре удвох. Усе. Точка, крапка.

Інші причини – віднесіть на смітник разом з простроченим майонезом, всі ці “заради дітей”, “а що, все так живуть”, “однієї ще гірше”, “ми ж уже разом так довго”

…Якщо люди довго разом мотають термін, це не привід отримати другий.

У відносинах має бути легко!

 

Ви повинні це відчути при першій же зустрічі, з самого початку. Забудьте про “незрозумілі особистості” і складні характери, про “притерпітися”, почекати, знайти компроміс… Людина, поруч з якою комфортно, як зі старим другом, підходить краще, ніж той, чийого розташування доводитися домагатися роками.

Дівчина, що цікавиться вами при першому ж знайомстві краща холодної красуні, яка зверне на вас свій погляд, тільки якщо оплатите їй поїздку до моря. Люди дуже швидко розуміють, подобається їм хтось чи ні. Не тіште себе ілюзіями. Просто – це добре, а складності – погано.

На цьому все, аксіома. Доказів не потрібно. Відносини – не судовий процес, не потрібно нічого доводити.

Не потрібно бігати за гордим журавлем, підлаштовуватися, прогинатися. Почавши один раз – застрягнете надовго, а у відповідь не отримаєте визнання або оцінки своїх заслуг – адже ви ж самі почали, ніхто ж не змушував. Більшість навіть дуже хороших людей невдячні егоїсти. У цьому, по суті нічого страшного, але ж в кінці буде прикро і шкода витрачених зусиль.

Якщо не заладилося відразу – не заладиться, не проскочила іскра – НЕ проскочить.

Значить, це не ваше. Складнощі у відносинах – це тема для підлітків, які пробують нову для себе область. І людей, яким нікуди подіти вільний час. Нічим зайнятися? Знайдіть хобі, не заглиблюючись в збочення. Не везіть відносини на собі. Це ніхто не оцінить, і в якийсь момент вашої витримці прийде кінець. І краще б рано, ніж пізно.

За матеріалами 

 

facebook