fbpx

Буквально день тому найавторитетніший астролог і таролог України, маг Гордєєв дав новий коментар і прогноз щодо ситуації в нашій країні. Вельми цікаві заяви: що станеться з путіним за 6 місяців, коли визначається доля Херсону і багато іншого. Головне – про надважливі дати для України

Буквально день тому найавторитетніший астролог і таролог України, маг Макс Гордєєв дав новий коментар і прогноз щодо ситуації в нашій країні. 

Перше питання – чи вступить у конфлікт Білорусь, коли і як?

– Перше, про що думає Лукашенко – це про гроші. Йому пообіцяли гроші і владу, він дуже боїться за свої фінанси і статус. Він буде робити абсолютно все, що йому скаже рф, тому важко спрогнозувати його дії.
Він турбується про свої кошти.

Чи будуть з його боку наступальні дії на Україну. На даний момент ця карта закрита, отже – невідомість, Всесвіт не хоче, щоб ми це знали.

Але друга карта пояснювальна і говорить про суд, про те, що його чекає дуже сильна кара, хтось з минулого повернеться, щоб стабілізувати ситуацію.

Який шанс нападу? Маленький. Випадає карта «Мечі», він сам втягнув себе в негатив, але наразі дуже негодує з приводу того, що втрапив у цю халепу.

Він розуміє, що обіцяних грошей скоріше за все не побачить. А народ його – білоруси – переважно за Україну, ця країна не хоче воювати і не буде підтримувати Лукашенка. Він знаходиться в замкнутому колі.

Він намагається максимально сам тормозити, відтягувати певні аспекти. Напад навряд чи буде, але не варто забувати про провокації рф – вони можуть провокувати Лукашенка.

Чи будуть масовані прильоти по Україні до кінця року?

Поки що – закрита карта. Останній удар – був відповіддю на керченський міст, тому й надалі багато залежатиме від дій наших військових.

Наразі я бачу, що ситуація більш менш стабільна. Вони вже зрозуміли, що провокацій краще не робити – обертається для них негативним піаром.

Я бачу прильоти і важку ситуацію до кінця року взагалі, але великої шкоди і страждань це українцям не завдає.

Можуть бути поодинокі прильоти в будь-які міста. Далі трощитимуть Харків, Маріуполь, Херсон, Миколаїв. Ці області під ракетами.

Ситуація вирівняється тоді, коли росіяни енергетично зрозуміють: у першу чергу вони руйнують себе.
Минуло вже майже 8 місяців, а вони лише зараз почали розуміти, що це торкнеться і їх. Дуже кармічна хвиля. Далі – буде. Люди там почнуть розуміти, коли це торкнеться їх. А торкнеться, і дуже глобально.

На даний час там забирали тільки когось недулогого, але скоро почнуть брати дітей відомих людей, вони не повертатимуться – ось тоді і почнеться.

Чекаємо на енергетичну схватку між владою і людьми в рф.

Ситуація скоро більш менш вирівняється, можна буде трохи розслабитися.

Ми на даний час дуже сильні.

Чи можливе звільнення Херсону до кінця 2022 року?

Мені карти кажуть, що малоймовірно. Я буду молитися, але вірогідність мала. Якщо подивитися трохи більш на майбутнє – то бачу ще проблему з людьми, випадає внутрішня карта «Ілюзій».

Люди поділилися там на два клани, одні кажуть, що це росія, і ми повинні тут жити і прийняти цю історію, інша частина – бореться. Дуже сильні там фейкові новини, пішла дуже сильна пропаганда і люди почали втрачати віру, що Україна прагне їх визволити.

На даний час – це проблема у першу чергу людей. Якби зараз всі хотіли звільнення – було б так.

Але водночас мене вразило, що зараз люди в тих краях почали більше розмовляти українською. Ніж, припустимо, у Львові, де зараз багато російськомовних. А от в інших регіонах почали активно говорити українською, навіть ті, хто ніколи цього не робив. І я дуже цьому радію.

Що буде з режимом Путіна?

Є велика ймовірність перевороту в рф, ця влада може вимушено втекти протягом 6-ти місяців, як свого часу Янукович. Вони там почали прокидатися.

Те, що зараз відбувається, дуже схоже на цунамі – там починають різко тонути. Статус країни-терориста вразить карму рф.

Важливі дати для українців

Звернути увагу ми повинні в першу чергу на дату останнього великого теракту – це дзеркальна дата, повний місяць, 10.10.

Путін любить такі сакральні дати й аспекти, ранки. Тому він шукає нумерологічні дати і дати, які для нас означають перемогу, незалежність.

Не можна ігнорувати повітряні тривоги у будь якому разі!

Але його режим вже неживий, це останні його часи, він – загнана лялька, яка не знає, що робити. Йому допомагають, але ця допомога дуже багато йому коштує – він заплатить землями й людьми.

Наразі йде все до завершення цього конфлікту, велика ймовірність на даний час – до кінця березня наступного 2023 року закінчення активної фази, у 20-х числах березня. Це за моїми прогнозами, березень буде дуже цікавий і влітку, маю надію, поїдемо в Крим.

Що ж, нехай так і буде!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, скріншот.

You cannot copy content of this page